Ghostrunner demo bude o chvíľu k dispozícii, poznáme aj dátum vydania

Mário Gurský Mário Gurský

Ghostrunner je akčná hra ladená do Cyberpunk parkouru z pohľadu prvej osoby. Hra bude k dispozícii na PC cez GOG, Steam a Epic, PlayStation 4 a Xbox One už 27. októbra. Verzia pre PC podporuje RTX Ray Tracing, ako spomína portál VG247.

K dispozícii je aj súkromná beta verzia Ghostrunner. Získať ju môžete zaregistrovaním respektíve pripojením sa na Discord server hry a odoslaním žiadosti. Spoločnosť tiež oznámila, že 29. septembra bude k dispozícii na PC demo ukážka Ghostrunner zadarmo.

- Reklama -

Bližší pohľad na hru

Pre tých, ktorí by nevedeli o čom je hra Ghostrunner, prinášame krátke zhrnutie. Po kataklizmatickej udalosti prežíva zvyšok ľudstva vo veži Dharma. Storočia konfliktov viedli k rozdeleniu tried vo veži Dharma. Čím nižšie poschodie tým nižší status triedy.

Záhadný Keymaster udržuje tento kastový systém. Ľudia toho však už majú dosť. Vystúpte vežou hore ako Ghostrunner a poznajte pravdu ukrytú za vládou Keymastera. Pripojte sa k odboju známemu ako Climberi, ktorý sa snažia odstrihnúť Keymastera od moci.

Smrť na vás čaká na každom poschodí. Uhýbajte sa pred blížiacími sa guľkami, uháňaním a behaním po stenách a potom jediným seknutím prerežte nepriateľa. Kybernetické implantáty posúvajú hranice ešte ďalej, aby kyber-bojovníka udržali na žive.

- Reklama -

Hra Ghostrunner bola predstavená počas gamescomu 2019. Hru poháňa Unreal Engine 4. Na všetkých platformách by hra mala stáť necelých 30 €. Ak si však hru predobjednáte dostanete 20% zľavu, ako aj predobjednávkové bonusy. Hra spočiatku mierila aj na Switch, avšak časom logo v traielri zmizlo.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x