Godfall bude potrebovať neustále pripojenie na internet

Mário Gurský Mário Gurský

Oficiálna stránka PlayStation Store potvrdila, že pre hranie hry Godfall bude nevyhnutné pripojenie k internetu a byť neustále prihlásený. To sa samozrejme týka aj režimu pre jedného hráča. Informácie priniesol portál VG247.

Godfall obsahuje pri sebe štítok s nápisom „Vyžaduje online pripojenie“ rovno na stránke. Ide o rovnaké upozornenie, ktoré môžeme vidieť pri hrách ako napríklad Destiny, Fortnite, ktoré tak isto vyžadujú prístup k internetu, aby ste mali prístup k funkciám.

- Reklama -

K oficiálnemu potvrdeniu došlo až na Twitteri Godfall, kde vývojári potvrdili, že hra potrebuje neustále internetové pripojenie. Koniec-koncov nejde až o také veľké prekvapenie. Väčšina hier založená na „loote“ vyžaduje internetové pripojenie. Ide hlavne o to, že vývojárom tak dáva väčšiu kontrolu nad prevenciou proti cheatom a zneužívaní ekonomiky hry.

Je logické, že kedykoľvek dostanete svoj loot, hra spraví kontrolu aby sa uistila, že neobchádzate systém, inak povedané nepodvádzate. Inak to nebude ani v Godfall. To samozrejme znamená, že postup v hre sa bude ukladať na serveroch hry, takže hráči nebudú môcť upravovať uložené súbory.

Godfall bude na PC k dispozícii na Epic Games od 12. novembra. Titul od vývojárov Counterplay Games mieri aj na PlayStation 5, ako launch titul 12. novembra v Európe a zvyšku sveta 19. novembra.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x