GTA V Online rozdáva hráčom štedré odmeny

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Rockstar Games si zrejme uvedomuje, že s príchodom nových konzol môže prísť o časť hráčov GTA V Online. Samozrejme, ako už bolo ohlásené, titul vyjde aj na túto, v poradí už tretiu, generáciu konzol. Nestane sa to však hneď od začiatku vydania. Ako informuje portál Push Square, hráči sa môžu tešiť na viacero bonusov.

Tým prvým je milión dolárov, ktorý získate ak sa do 18. novembra čo i len prihlásite do online session. Peniaze by vám mali byť vyplatené v období od 19. do 25. novembra. Zrejme po vzore SCS Software prišiel Rockstar aj s komunitným cieľom.

- Reklama -

Hráčov totiž vyzval, aby do 18. novembra vo veľkom hrali tzv. Heisty. V prípade, že sa im dokopy vo finále podarí ukradnúť 100 miliárd dolárov, získajú špeciálne vozidlo úplne zadarmo. Okrem toho im v GTA V Online pribudne aj čestný odznak za účasť.

Samozrejmosťou je dvojnásobný počet získaných XP, a to najmä pri misiách, ktoré súvisia s kasínom. Zabudnúť nemôžeme ani na to, že v prípade hrania na PS4 a predplatného PlayStation Plus môžete získať milión dolárov do hry každý mesiac.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x