Hráči Helldivers 2 sa snažia pritiahnuť vojakov na Mantes

Mário Gurský Mário Gurský

Keďže súčasný hlavný rozkaz sa zdá byť takmer dokončený, hráči hry Helldivers 2 sa pokúšajú zmobilizovať svojich spolubojovníkov do boja na ostrove Mantes. Problémom však je, že mnohí ľudia nemajú chuť bojovať proti Automatonom.

Súčasný hlavný rozkaz v hre Helldivers 2 prikazuje hráčom oslobodiť Zagon Prime a Fori Prime proti hordám Terminidov. Napriek tomu sa niektorí hráči snažia odlákať ostatných od aktuálneho hlavného rádu a pomôcť oslobodiť planéty ako Mantes, ktoré sú neustále ohrozované smrtiacimi silami Automatonov.

- Reklama -

Nižšie si môžete pozrieť prehľad populárnych príspevkov na subreddite Helldivers 2, ktoré sa všetky objavili za posledných 24 hodín. Príspevky sa snažia poukázať na to, že sily Super Zeme prehrávajú boj na Mante. Ak planétu úplne stratia v prospech Automatónov, celý sektor Xzar by mohol skutočne padnúť, čím by sa úsilie v galaktickej vojne výrazne zhoršilo.

Prilákať hráčov do Mantes sa ukazuje ako naozaj ťažká úloha. V príspevku vyššie sa napríklad vysvetľuje, že vývojári z Arrowhead sú si dobre vedomí toho, že väčšina hráčov nerada bojuje s botmi. Preto sme doteraz videli len jeden hlavný rozkaz proti botom. Dokonca aj vtedy bolo potrebné, aby hráčom pred nosom viseli mechovia, aby Major Order na Tien Kwane uspel.

V komentároch sa objavujú rôzne reakcie, ktoré vysvetľujú, prečo hráči nenávidia boj s automatonmi. Jeden z hráčov tvrdí, že výsadková loď s botmi vydrží 12 striel z Autokanónu a nechať výsadkovú loď zostúpiť na planétu a vypustiť hordu Automatonov s motorovými pílami je dosť frustrujúce, najmä keď ste loď postrelili tucetkrát.

- Reklama -

Ďalší príspevok sa medzitým snaží hráčom, ktorí sa zdráhajú bojovať s botmi, rozumne vysvetliť niektoré skvelé poznatky. Hráč v ňom hovorí, aby sa vykašľali na aspekty, ako sú strážni psi a brokovnice, a namiesto toho si vybrali možnosť batohu so štítom a penetrátora Liberator, aby mali väčšiu šancu zvládnuť hordy. Komentátor dodáva, že letecký úder Eagle Airstrike vraj dokáže obávaných Hulkov zabiť na jeden zásah.

Nie všetci sú nadšení z pokračujúceho trendu zhromažďovania vojakov v iných závodoch. Príkladom je príspevok, ktorý znie „MÔJ BRAT NA SLOBODE: HRAJ HRU, A NIE VYYPISUJ PO REDDITE. MLČ!“ Je to trochu drsné, jasné, ale nemôžete sa hádať s tým, že drvivá väčšina hráčov hry Helldivers 2 nechodí každý deň na subreddit. Jednoducho hrajú hru a robia to, čo im povedal majster hry Joel, aby splnili hlavné príkazy.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x