K Halo Infinite sa pripája na pomoc ďalšie štúdio

Mário Gurský Mário Gurský

Vývojári 343 Industries dostávajú ďalšiu pomoc na vývoj hry Halo Infinite a k týmu sa tak pripojí štúdio so sídlom v San Jose, Kalifornii, Spearsoft. Po SkyBox Labs je to už druhé štúdio, ktoré pri hre vypomáha.

Podľa slov Denisa Larkina zo spoločnosti Spersoft, úzko spolupracujú s 343 Industries a je im cťou pracovať na jednej z najslávnejších FPS hier na svete a podporovať tak ďalšiu generáciu hernej série Halo.

- Reklama -

Sperasoft má veľa skúseností s pomáhaním iným vývojárom pri ich projektoch, ako napr. Assassin’s Creed Odyssey, Anthem, Mass Effect: Andromeda, Rainbow Six Siege a iných.

Fanúšikovia sa začali obávať, či tento krok neznamená, že má Halo problémy, alebo či hre nebude škodiť tak veľké množstvo rôznych vývojárov. Podľa manažéra Johna Junyszeka to tak nie je, a ubezpečuje, že pre veľké hry je dnes už bežné mať spolu-vývojárov.

Na Assassin’s Creed Valhalla pracovalo 15 rôznych štúdií a Naughty Dog s hrou The Last od Us Part II vypomáhalo 14 štúdií. Pokiaľ ide o Skybox, tí sa podieľajú v oblasti UI, hrateľnosti a grafických funkcií.

- Reklama -

Halo Infinite je launch titul pre novú konzolu Xbox Series X. 343 Industries chce, aby sa z hry stala platforma na ďalších 10 rokov. Nám neostáva nič iné len si počkať na výsledok ich práce.

Zdroj: GameSpot

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x