Krstný otec Warcraftu sa vracia do Blizzardu

Ľubomír Kováčik Ľubomír Kováčik

Do úspešnej hernej spoločnosti Blizzard, ktorá stojí za peckami ako sú Warcraft, alebo Diablo sa vracia veľké meno. Je to Chris Metzen, spolutvorca realtime stratégie Warcraft a dabér orského šamana Thralla.

Metzen odišiel z Blizzardu v roku 2016 aby sa viac venoval svojej rodine. Nikto nečakal, že sa ešte niekedy vráti, avšak minulý rok mu bol ponúknutý post konzultanta a teraz podľa najnovších informácii povedie vývoj World of Warcraft.

- Reklama -

Blizzard zdieľal na svojom Twitter/X účte následovné:

„Sme nadšení, že môžeme oznámiť, že Chris Metzen prevzal úlohu výkonného kreatívneho riaditeľa sveta Warcraft na plný úväzok. Práve teraz je jeho hlavným cieľom podporovať naše vedúce postavenie vo World of Warcraft pri vytváraní dobrodružstiev novej generácie. Chris bol nápomocný pri vývoji základov Warcraft univerza a sme nadšení, že sa opäť pripája k našim kolegom, aby spoločne s nimi mohol budovať to, čo príde. Na BlizzCone sa on a tím podelia o to, na čom sme pracovali.”

Mnoho hráčov sa na posledné príbehy zo sveta World of Warcraft celkom hlasne sťažovalo. Nezostáva nám teda nič iné, ako dúfať, že Chris Metzen vráti do vlajkovej lode Blizzardu vietor do plachiet.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -