Tieto hry pribudnú vo februári do PlayStation Plus Extra a Premium

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Sony tradične v polovici mesiaca odhaľuje nové hry, ktoré pridá do predplatného PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium. Vo februári rozšíria katalóg arkádové preteky, vikingská výprava, dvojica LEGO titulov alebo podarené singleplayerové RPG od Obsidianu.

Majitelia PlayStation 5 si s PS Plus Extra a Premium budú môcť zahrať Need for Speed Unbound. Arkádové preteky ponúkajú množstvo príležitostí, ako sa v otvorenom svete dostatočne vyšantiť a zablbnúť si pri naháňačkách s políciou. O poznanie vážnejšie je príbehové sci-fi RPG pre jedného hráča The Outer Worlds od Obsidianu. Dorazí v ultimátnej Spacer’s Choice edícii. Tu príbeh riadite vy. Môžete sa pripraviť na druhý diel.

- Reklama -

Priaznivci obrovských otvorených svetov od Ubisoftu si na PS5 a PS4 môžu zahrať vikingskú výpravu v podobe Assassin’s Creed Valhalla. Treba podotknúť, že Valhalla už v predplatnom bola, vypadla koncom roka 2022.

Na oboch generáciách konzol budú dostupné aj kockové dobrodružstvá LEGO Worlds a LEGO Jurassic World, ktoré zaujmú malých aj veľkých hráčov. Prvá hra je sandbox v procedurálne generovaných svetoch, kde môžete vytvárať čokoľvek. Druhá vás vezme do Jurského parku, kde prežijete najlepšie okamihy filmovej trilógie z dielne režiséra Stevena Spielberga.

Ďalej môžete objaviť kúzlo japonských RPG Tales of Arise a Tales of Zestiria. Pre priaznivcov roguelike sú tu deckbuilder Roguebook a temná fantasy Rogue Lords.

- Reklama -

Katalóg klasík v rámci PS Plus Premium rozšíri third-person strieľačka Resistance: Retribution z roku 2009, preteky Jet Rider 2 z roku 1997, akčné RPG Tales of Symphonia z roku 2003 a bojové RPG Tales of Vesperia z roku 2008.

Všetky hry budú pre predplatiteľov dostupné od 20. februára. Ako sa vám ponuka páči?

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x