Logitech MK295 – Silent Wireless Combo set

Norbert Šinka Norbert Šinka

Najpredávanejší bezdrôtový set klávesnice a myši od spoločnosti Logitech teraz prichádza v tichšej verzii s označením MK295 Silent Wireless Combo

Spoločnosť Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov. Teraz jej produkty spájajú ľudí aj prostredníctvom hudby, počítačových hier, videa.

- Reklama -

konštrukčná odolnosť a štandardná veľkosť zvyšujú pohodlie pri práci

Spoločnosť Logitech ohlásila tichý bezdrôtový set MK295 Silent Wireless Combo obsahujúci komfortnú a odolnú klávesnicu a myš. Obsahuje aj novú, propietárnu technológiu SilentTouch, ktorá znižuje hlučnosť pri písaní a klikanie o 90 percent. V porovnaní s jej predchodcom svetovo najpredávanejším setom Logitech MK270. Nový set dodávaný v tmavosivej a svetlosivej farbe má rovnakú hmatovú odozvu ako MK270. Ale bez rušivých zvukov, ktoré by mohli obťažovať vás alebo osoby vo vašom okolí.

Vieme, že hluk je pri práci doma či v kancelárii jedným z najškodlivejších faktorov. Naša technológia SilentTouch v novom tichom bezdrôtovom combo sete MK295.“ povedala Delphine Donne-Crock, generálna riaditeľka spoločnosti Logitech pre kreativitu a produktivitu.

„Táto nová tichá súprava ponúka pohodlné používanie a hmatovú odozvu, ktorú používatelia dobre poznajú z našej najpredávanejšej kombinácie klávesnice a myši, ale bez hluku!

Klávesnica

Klávesnica má štandardnú veľkosť, konštrukciu odolnú voči obliatiu, trvanlivé klávesy a stabilné vyklápacie nožičky s nastaviteľnou výškou. To zvyšuje jej úžitkové vlastnosti a pohodlie pri práci. Výdrž batérie je až 36 mesiacov, takže môžete intenzívne pracovať. Nemusíte si robiť starosti s výmenou batérie a jednoducho môžete pracovať cez bezdrôtové pripoenie.

Myš

Kompaktná myš má tvar umožňujúci pohodlné držanie a ponúka plynulé a presné ovládanie a tiché tlačidlá. Jej batéria vydrží až 18 mesiacov a dá sa aj vypínať, aby si udržala čo najviac energie pre prácu. Bezdrôtové pripojenie s dosahom až 10 metrov zabezpečuje malý USB adaptér, na ktorý môžete po pripojení do USB portu úplne zabudnúť.

- Reklama -

Cena a dostupnosť celého setu

Tichý bezdrôtový set MK295 bude dostupný na Slovensku od konca septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 35,99€. Čierny variant bude k dispozícii aj v slovenskej lokalizácii.

Pre ďalšie informácie prosím navštívte webovú stránku spoločnosti, blog spoločnosti alebo sledujte ich sociálne média Facebook, Instagram a Twitter.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x