Marvel’s Spider-Man Remaster sa ponesie v duchu zmien

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť Sony poskytla podrobnosti o tom, čo očakávať od aktualizovanej verzie Marvel’s Spider-Man Remaster, ktorá je súčasťou Marvel’s Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition na PS5. Hra by mala byť plne remastrovaná s novými asetmi, technológiami, aktualizáciami a tromi novými oblekmi.

Vďaka novej grafike vývojári z Insomniac aktualizovali prostredie mesta, vylepšili modely, materiály, odrazy lúčov, ako aj tiene v prostredí. Ako spomína portál VG247, vďaka týmto vylepšeniam uvidíme lepšie odrazy v oknách budov spolu s novou oblohou a počasím.

Samozrejmosťou bude aj režim “výkon”, ktorý ponúka vyššie rozlíšenie a FPS na úkor krajšej grafiky. Napríklad 60 snímkov za sekundu, takmer okamžité načítanie, priestorové 3D audio, ako aj využite nového ovládača DualSense. Grafického vylepšenia sa dočkali aj samotné postavy.

Jednou z najväčších noviniek bude však nová tvár Petra Parkera. Spoločnosť Insomniac uviedla, že strašne radi spolupracovali s hercom Johnom Bubniakom na pôvodnej hre. Chceli však lepšiu zhodu tváre s Postavou Petra Parkera a preto nasnímali herca Yuri Lowenthal.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x