Microsoft predstavil zaujímavý vzhľad nového ovládača k Xbox One Series X

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Microsoft pred pár dňami konečne spustil predobjednávky k novej generácii konzol Xbox One Series X a S. Narozdiel od Sony sa však o novom ovládači v tomto prípade veľa nerozprávalo. Až doteraz.

Spoločnosť predstavila pôsobivo vyzerajúci ovládač Xbox Series X Shock Blue, ktorý si fanúšikovia budú môcť kúpiť pri uvedení konzoly na trh. Informáciu priniesol portál Game Rant.

V prípade Xbox Series X Shock pôjde o prvú verziu ovládača k novej generácii konzol. K dispozícii bude v štandardnej čiernej, bielej, ale aj modrej farbe. Práve tá vzbudzuje najviac pozornosti. A to najmä cenou, nakoľko pochopiteľne bude o niečo drahší než v základných farbách.

Zatiaľ čo za „bežnú“ verziu zaplatíte okolo 60 €, za tú modrú 65 €. Pre porovnanie PlayStation 5 DualSense ovládač sa bude predávať za takmer 70 €. Treba však podotknúť, že ponúkne množstvo nových funkcií, napr. haptickú odozvu. Naproti tomu v Microsofte stavajú najmä na inovatívnom tlačítku Zdieľať. Hráčom má priniesť rýchlejšie zdieľanie zážitkov zo svojich hier s hernou komunitou.

Výhodou pre fanúšikov konzoly od spoločnosti Microsoft je to, že ak už vlastnia ovládač k dosluhujúcej generácii konzoly, nemusia si kupovať aj nový ovládač. Ten starý bude totiž plne kompatibilný.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x