Mobilná hra The Division Resurgence dostáva nový trailer a približný dátum vydania

Michal Frajkor Michal Frajkor

Na konferencii Ubisoft Forward bolo odhalené približné vydanie hry a nový trailer na The Division Resurgence. Môžete sa tiež zapojiť do bety, ktorá sa začína 13. júna. Vydanie plnej hry je naplánované na jeseň 2023.

Trailer ukazuje ozbrojeného, ale ležérne oblečeného agenta, ktorý bojuje proti rôznym nepriateľom v postapokalyptickom New Yorku. Tento operatívec a jeho priatelia, s ktorými sa neskôr spojí, nasadzujú do boja drony, štíty a elektrické granáty na boj s rôznymi obrnenými nepriateľmi.

- Reklama -

The Division Resurgence sa pokúša preniesť otvorený svet a režimy PvP/PvE z tejto série na mobilné zariadenia. Pred betou pribudli do hry nové misie a vedľajšie aktivity, denné a nočné cykly, viac zberateľských predmetov a nová trieda: Field Medic.

Beta je rozdelená do dvoch fáz. Prvá sa začína 13. júna a končí 25. júla. Druhá fáza sa začína 8. augusta a končí 19. septembra. Hráčske účty a postup budú na začiatku každej fázy resetované. Ak ste sa vopred zaregistrovali a žijete v Austrálii, Čile, Dánsku, Fínsku, Holandsku, Nórsku, Španielsku alebo Švédsku, môžete byť pozvaní k účasti. Beta zaberie vo vašom zariadení minimálne 8 GB, čo je na mobilnú hru pomerne dosť.

Predbežnou registráciou si môžete odomknúť kompletné oblečenie newyorského hasiča a sadu zlatých skinov na zbrane. Tieto odmeny si môžete vyžiadať pomocou účtu Ubisoft Connect, ktorý ste použili pri registrácii. Presný dátum vydania hry ešte oznámený nebol.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -