Najväčšie PS5 hry, ktoré si môžete predobjednať už dnes

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Do vydania novej generácie konzol PS5 od Sony ostávajú posledné týždne. Všetko je už pripravené, dokonca prvé kusy už prichádzajú obchodom do skladov. Preto je dobré pozrieť sa na to, ktoré hry si v blízkej dobe budeme môcť na novej konzole zahrať. Portál GameSpot priniesol zoznam tých, ktoré si vieme predobjednať už dnes.

Spider-Man: Miles Morales

Dátum vydania: 12. november 2020
Predobjednávkový bonus: Dva obleky, špeciálny gadget, skúsenostné body

- Reklama -

Spider-Man: Miles Morales je tzv. launch titul na PS5. Hra nás zavedie do New Yorku rok po udalostiach Marvel’s Spider-Man. Peter sa rozhodne odísť do Európy pomáhať svojej láske a tak jeho úlohu preberá Miles. Ten sa postaví proti Tinkererovi a jeho zločineckej organizácii.

Demon’s Souls

Dátum vydania: 12. november 2020

Sony predstavila ukážku z remaku len nedávno, ale rozhodne si zaslúži našu pozornosť. Grafika dostala modernejší vzhľad a osvetlenie plne využíva hardvér PS5. Aj tento titul si hráči budú môcť zahrať v deň vydania nových konzol.

- Reklama -

Sackboy: A Big Adventure

Dátum vydania: 12. november 2020

Ďalší titul v sérii LittleBigPlanet vyjde tiež spolu s PS5. Pôjde o 3D plošinovku z izometrickej perspektívy. Obsahovať bude nielen singleplayer, ale aj kooperáciu. Ak chcete v deň vydania konzoly zabaviť celú rodinu, tento titul je presne pre vás.

Godfall

Dátum vydania: 12. november 2020

Vývojári z Counterplay Games nám už čoskoro ponúknu „looter-slasher“ titul zasadený do postapokalyptického fantasy sveta. V ňom sa ocitneme v roli rytiera, ktorý sa snaží zachrániť ríše pred šialeným bohom. Godfall ponúkne boje v tesnej blízkosti založenými na schopnostiach a veľkým dôrazom na zbieranie vecí.

Destruction Allstars

Dátum vydania: 12. november 2020

V tomto prípade hovoríme o konzolovej exkluzivite. Bojová hra s vozidlami, postaví proti sebe dva tímy po šiestich hráčoch v šialenej bitke s jediným cieľom. Zničiť vozidlo toho druhého. Akonáhle je vaše vozidlo zničené, môžete sa pokúsiť pešo vytiahnuť ďalších hráčoch a pritom sa vyhýbať rôznym prekážkam. Popravde, vyzerá to dosť chaoticky, ale zároveň zaujímavo.

Assassin’s Creed Valhalla

Dátum vydania: 12. november 2020
Predobjednávkový bonus: Bonusová misia

Neviem, či treba o tejto hre písať ďalšie podrobnosti. Ubisoft nás tentokrát prevezme do obdobia Vikingov. Žiaľ, slovenskí a českí hráči, ktorí neovládajú cudzí jazyk si titul veľmi neužijú, keďže oficiálne nebude podporovať české titulky, ako sme boli zvyknutí v predchádzajúcich vydaniach.

Watch Dogs: Legion

Dátum vydania: 12. november 2020

Ďalšia hra od Ubisoftu nás prevezme do futuristického Londýna, v ktorom sa bude snažiť prebrať moc jedna z mocných skupín. Je len teda na nás, aby sme im v tom zabránili a nevrhli tak mesto do rúk ľudí, ktorí sa neštítia ničoho.

Devil May Cry 5: Special Edition

Dátum vydania: 12. november 2020 (digitálna verzia)

Je to taká zvláštnosť, nakoľko táto hra vyjde v tento dátum len digitálne. O dátume fyzických kópí sa zatiaľ nevie. Každopádne však titul od Capcomu ponúkne nielen vizuálne vylepšenia, ale aj Vergila ako hrateľnú postavu, populárny režim Turbo či novú úroveň obtiažnosti.

Just Dance 2021

Dátum vydania: 12. november 2020

Touto hrou ukončíme zoznam titulov, ktoré si budeme môcť zahrať už od prvého dňa vydania konzoly PS5. Vývojári sa v tomto prípade netaja, že ponúknu hráčom to, na čo sú zvyknutí. Množstvo nových pesničiek vrátane Juice od Lizzo či All the good girls go to hell od Billie Eilish.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Dátum vydania: 13. november 2020
Predobjednávkový bonus: Balík zbraní pre konfrontáciu

Titul vychádza deň po vydaní PS5, ale ponúkne množstvo režimov – singleplayer, zombie, multiplayer a dokonca bude interagovať s Warzone. Navyše bude podporovať aj cross-play, ale odradiť vás môže cena, ktorá sa bude v prípade next-gen konzol pohybovať okolo 70 €.

Cyberpunk 2077

Dátum vydania: 19. november 2020

S touto hrou je to trochu komplikovanejšie. Oficiálne totiž vo vyššie uvedený dátum vyjde iba vo verzii pre PS4, ale vďaka spätnej kompatibilite PS5, by ste mali mať možnosť zahrať si hru aj na novej konzole. Zatiaľ nie je jasné, kedy sa dočkáme oficiálnej next-gen aktualizácie. Rozhodne sa však máme na čo tešiť.

Immortals Fenyx Rising

Dátum vydania: 3. december 2020
Predobjednávkový bonus: Quest navyše

V tomto prípade hovoríme o hre v otvorenom svete, ktorá navyše čerpá námet z hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Pre svoj príbeh si tvorcovia vybrali grécku mytológiu. V týchto dňch sa dá predobjednať na PS4 s tým, že k tomu zadarmo dostanete upgrade na PS5.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Dátum vydania: 21. január 2021
Predobjednávkový bonus: Originálny set

Ubisoftu sa nepodarilo pri poslednom Ubisoft Forward streame prekvapiť hráčov, nakoľko leaky o tejto hre vyšli pár dní predtým. Aj tak však u mnohých vyvolalo nadšenie, predsa len je to hra, pri ktorej každý dospelý hráč nad 25 rokov strávil kopu času. Hra vyjde na na PC, Xbox One a PS4, pričom však v poslednom prípade ponúkne možnosť bezplatnej aktualizácie na PS5.

Far Cry 6

Dátum vydania: 18. február 2021
Predobjednávkový bonus: The Libertad Pack

V ďalšom titule od Ubisoftu sa dostaneme do kože Daniho Rojasa, vodcu narastajúcej partizánskej frakcie, ktorá sa snaží zvrhnúť represívny režim vládnuci tropickému raju v Yare. Aj v tomto prípade platí bezplatný prechod z verzie PS4 na PS5.

Riders Republic

Dátum vydania: 25. február 2021
Predobjednávkový bonus: Bunny Pack (kozmetické vylepšenia na snowboardy)

Tento titul poteší všetkých fanúšikov extrémnych športov, resp. vonkajších športov ako takých. Hráči si v multiplayeri s až 50 hráčmi budú môcť zasúťažiť na bicykloch, snowboardoch, lyžiach a iných športových veciach.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Dátum vydania: jar 2021

Priznám sa, že som fanúšikom Star Wars len niekoľko týždňov, keďže som všetky filmy videl prvýkrát až počas tohto leta. Na túto hru sa však nesmierne teším, keďže ponúkne príbeh všetkých deviatich hlavných filmov. Pre tzv. srdcových fanúšikov priam nutná povinnosť.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x