Need for Speed: Hot Pursuit Remastered vyzerá na PC takmer rovnako ako originál

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ponúkne pre konzolových hráčov pomerne nový herný zážitok. Z pohľadu PC hráčov, však môže dôjsť až ku sklamaniu, keďže hra veľa rozdielov oproti roku 2010 neprináša.

Informáciu priniesol portál VG247, ktorý si všimol video youtubera, ktorý si hovorí Crowned. Ten dal dohromady porovnanie podobných situácií s rovnakými vozidlami, rovnakými misiami a na rovnakých cestách. V úvode dokonca porovnáva aj remaster verziu s pôvodnou hrou a hrou na Xbox 360.

- Reklama -

EA po úniku informácií v pondelok potvrdila chystaný titul a uviedla, že remaster prinesie do hry kvalitnejšie modely, čo je najlepšie vidieť na samotných vozidlách. Karosérie áut teraz oveľa presnejšie a ostrejšie odrážajú prostredie okolo nich. Prepracované osvetlenie tiež pomáha zviditeľniť všetky možné detaily, ale to je tak asi všetko.

Pri porovnaní PC verzií však všetko mimo automobilov, od textúr ciest až po kríky a stromy, vyzerá takmer rovnako. V jednom prípade dokonca stromy vyzerali horšie v remaster verzii ako v tej pôvodnej. Tu však treba zobrať do úvahy to, že v prípade novej ukážky nejde o finálnu podobu hry.

Vyzerá to teda tak, že PC hráči veľmi nadšení nebudú a po hre siahnu len tí najoddanejší. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered dorazí na PC, PS4, Xbox One a Switch už v novembri tohto roka.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] závodných hier a predovšetkým série Dirt od štúdia Codemasters boli ako na húsenkovej dráhe. Raz tu boli […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x