Nintendo začne predávať nový Switch údajne ešte tento rok a s väčším displejom

Michal Frajkor Michal Frajkor

Opäť sa pozrieme do vôd nepotvrdených informácií, tentoraz ide o spoločnosť Nintendo a ich hernú konzolu Switch, ktorá by čoskoro mala dostať nový model. Ďalší analytik sa podelil o nové informácie o konzole s názvom Switch 2. Tvrdí, že ďalšie zariadenie spoločnosti Nintendo bude mať 8-palcový LCD displej a príde niekedy v roku 2024.

Táto informácia sa pôvodne objavila na stránkach magazínu Bloomberg, pričom zdrojom je analytik spoločnosti Omdia – Hiroshi Hayase. “Nové zariadenie od výrobcu hier so sídlom v Kjóte bude mať v roku 2024 za následok zdvojnásobenie dodávky takzvaných “displejov určených pre zábavu,” povedal Hayase.

- Reklama -

Opäť pripomíname, že zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie a hovorca spoločnosti Nintendo sa k tejto najnovšej správe nevyjadril, takže nič nie je zaručené. No podľa agentúry Bloomberg ide o dôveryhodný zdroj. Súčasný model Switch OLED je vybavený 7-palcovou obrazovkou a má rozlíšenie 1280×720.

Čo je na tejto správe zaujímavé je aj to, že prichádza len krátko po podobnej správe zo začiatku roka. Vtedy iný analytik tvrdil, že model “Switch 2” príde tento rok a jeho cena sa bude pohybovať na úrovni 400 dolárov. Minulý rok sa objavili aj správy o tom, že nové displeje pre konzolu bude dodávať spoločnosť Sharp.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x