Nová sezóna vo Fall Guys prinesie viacero zmien

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

So začiatkom druhej sezóny populárnej hry Fall Guys príde na rad aj niekoľko noviniek. Hráči dostanú nové možnosti prispôsobenia si svojho profilu, takže sa budú môcť predvádzať ešte skôr ako sa vôbec dostanú do hry.

Informáciu priniesol portál GamesRadar, odvolávajúci sa na oficiálny príspevok na Twitteri od samotných vývojárov. Prostredníctvom neho priniesli ukážky nových funkcií. Tie budú k dispozícii na karte „Prispôsobiť“, v sekcii „Prostredie“.

- Reklama -

Zmeniť si budeme môcť banner, ktorý sa bude zobrazovať pri našom mene. Žiaľ, to aj naďalej bude dané v štýle Fall Guys + rôzne čísla. Banner si budeme môcť rôzne meniť, a to buď ikonku alebo samotné pozadie.

Z noviniek predstavili aj prezývky. Stať sa z vás tak môže Fall Guys 2584 – Trying The Best, Rookie, Sir Hugs A Lot, či hocičo iné. Vývojári navyše požiadali komunitu, aby svojim obľúbeným streamerom navrhli tzv. nickname, ktorý by mali následne do hry dostať.

Druhá sezóna sa v hre začne už 5. októbra a okrem vyššie spomenutých zmien prinesie aj tematické zameranie. Konkrétne sa presunieme do stredovekého fantasy sveta. Pribudnú nové kostýmy, vďaka ktorým sa z vás stane rytier, drak, čarodej či čarodejnica. To všetko na pozadí neľútostných bitiek o korunu pri scenérii zrúteného hradu.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] tematike. Komunitný manažér hry tiež prezradil, že tretia sezóna bude mať v porovnaní s tou druhou oveľa viac nových levelov. Taktiež prezradil, že s hrou majú stále veľké […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x