Nová ukážka z Call of Duty: Modern Warfare 3 potvrdzuje návrat kontroverznej misie

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Čakanie na prvý plnohodnotný trailer k ďalšiemu Call of Duty je na konci. K dispozícii máme pochmúrne ladenú ukážku, ktorá je natlačená odkazmi na predchádzajúce diely.

Trailer sa zameriava hlavne na chystanú kampaň, ktorá evidentne ponúkne veľmi intenzívny zážitok. Spomínané odkazy na minulé diely zahŕňajú aj neslávne preslávenú misiu No Russian, v ktorej sa hráči zúčastnili zabíjania civilistov na letisku.

- Reklama -

Spoločnosť Activision poskytla aj niekoľko doplňujúcich detailov. Spomínané sú Open Combat misie, v ktorých budú mať hráči viac manévrovacieho priestoru. Môžu si napríklad vybrať, či pôjdu do akcie so zbraňou v ruke, alebo zvolia skôr kradmý prístup.

V prípade multiplayera vývojári naservírujú remasterované mapy z Modern Warfare 2 (Afghan, Derail, Estate, Favela, Karachi, Highrise, Invasion, Quarry, Rundown, Rust, Scrapyard, Skid Row, Sub Base, Terminal, Underpass a Wasteland). To ale nie je všetko. Activision sľubuje aj úplne nové rozsiahle mapy v rámci Ground War, Invasion a vracajúcom sa režime War.

Zabudnúť nesmieme na zombíkov, ktorí sa vrátia pod dohľadom štúdia Treyarch. Autori rozšíria príbehovú linku okolo Dark Aether, hrateľnosť bude postavená na prežívaní v otvorenom svete na doposiaľ najväčšej mape, ktorá sa v rámci tohto režimu objavila.

- Reklama -

Call of Duty: Modern Warfare 3 dorazí 10. novembra na PC, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -