Nové Call of Duty konečne oficiálne oznámené

Michal Frajkor Michal Frajkor

Po mesiacoch rôznych únikov informácií a samotného teasovania zo strany Activision sme sa konečne dočkali. Nové Call of Duty bolo oficiálne oznámené. Názov však asi nikoho neprekvapí, keďže sa o ňom hovorilo už dávno predtým. Celé oznámenie prebehlo pomocou YouTube videa, ktoré obsahuje reálne zábery zo studenej vojny.

Call of Duty Black Ops: Cold War je inšpirované reálnymi udalosťami

Nové Call of Duty sa teda naozaj oficiálne bude volať Call of Duty Black Ops: Cold War. To sme však už vedeli. Rovnako tak ešte v predstihu sa na internet objavil aj zoznam misií v hre a prítomnosť zombie módu. Vzhľadom na to, koľko sa o hre vedelo je celkom prekvapivé, že si Activision nechal oznámenie až na polovicu augusta.

- Reklama -

Každopádne hru oznámili a urobili tak prostredníctvom videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Zaujímavosťou je, že video nie je zaradené, čo znamená, že sa k nemu dostanú iba ľudia s odkazom. Vo výsledkoch vyhľadávania sa teda neukáže. Video obsahuje niekoľko reálnych záberov z obdobia studenej vojny. Prehlásenie tiež tvrdí, že hra bude založená na skutočných udalostiach. To by sa zhodovalo s predchádzajúcimi únikmi, ktoré hovorili aj o misii, v ktorej bude zavraždený J.F. Kennedy.

Trailer končí s oznámením celého názvu hry spolu s dátumom, kedy sa dočkáme plného odhalenia – bude to 26. augusta. Dovtedy je veľmi nepravdepodobné, že Activision odhalí ešte niečo viac. Netreba však čakať dlho, 26. august je za rohom. Hra by mala vyjsť ešte tento rok a podľa portálu VGR je možné, že Activision bude nasledovať marketingovú stratégiu Warzone. To znamená vydať hru naozaj krátko po oznámení. Priestor si nechajú na jeden, možno dve beta testovania.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Call of Duty: World at War […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x