Oficiálny účet Xbox Game Pass naznačuje príchod Control

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

O spojení vydarenej third-person akcie Control a služby Xbox Game Pass sa špekuluje už dlho. Už pred niekoľkými mesiacmi sa totiž objavila správa, že posledný projekt fínskeho štúdia Remedy do zoznamu hier Game Passu skutočne mieri. Nakoniec ale pravdivá nebola. Teraz hráčom svitla ďalšia nádej. Informoval o tom portál IGN.

Oficiálny twitterový účet služby totiž zdieľal tak trochu záhadný obrázok. Ten obsahuje fiktívnu mailovú správu od istej Melissy McGamepass. Vo svojej prvej časti text zhŕňa doterajšie úspechy značky Xbox, nech už ide o vydanie nových konzolí, rozšírenie knihovne cloudového hrania či implementácia služby EA Play.

- Reklama -

Zároveň ale sľubuje ďalší pokrok, vedľa EA Play i na počítačoch ide predovšetkým o ďalšiu dávku hier rozširujúcu knihovňu služby Xbox Game Pass. A dočkať sa vraj máme aj záhadnej hry, o ktorej fanúšikovia toľko diskutujú. Jej názov je ale prekrytý heslom REDACTED a text zmieňuje aj gif s podivnou červenou žiarou.

Všetky tieto narážky si hráči spojili práve s hrou Control. Prekrývanie REDACTED je dôležité aj v rámci príbehu a spomínaná červená žiara je jedným z najvýraznejších prvkov herného vizuálu.

V bielom poli obrázku je mimochodom vidno aj ďalšiu informáciu, ale len po značnom stmavení obrazovky. „Mysleli ste si, že sem znovu schováme nejaký náznak?“ znie odkaz pre hráčov.

- Reklama -

Či dorazí Control do služby Xbox Game Pass tak nateraz nie je isté. Ultimátna edícia hry mala vyjsť na konzolách Xbox Series X a S a PlayStation 5 na konci tohto roka. Nakoniec však bola presunutá na ten nasledujúci.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x