Our Life on Water dostal prvý trailer

Mário Gurský Mário Gurský

Poľský vývojár, ktorý sa snaží vo svojich hrách klásť otázky zakorenené v spoločnej ľudskej skúsenosti, nám pripravuje RPG simulátor života odohrávajúci sa v Sahakome. Fiktívna krajina inšpirovaná skutočnými oblasťami rieky Mekong a ich plávajúcimi dedinami. Prichádzate do dediny, aby ste nakoniec prevzali úlohu Rivertalkera – spojenca komunity s duchovnou ríšou. Tvárou v tvár rastúcim nebezpečenstvám, ktoré predstavuje moderný svet, budete spolu so svojou spoločníčkou Ylou – hovoriacou vydrou – nútení obrátiť sa na duchov rieky.

Začnite svoj nový život ako Rivertalker v tejto magickej simulácii života. Spriateľte sa s duchmi rieky Mekong a vybudujte a ochráňte svoju plávajúcu dedinu. Plaviť sa, hospodáriť, loviť ryby, nadväzovať priateľstvá, zamilovať sa. Tvorte príbeh sveta, ktorý stojí za záchranu.

- Reklama -

Rieka je váš nový domov. Užívajte si pomalý život v plávajúcej dedine. Zbierajte bambus a odpadky, recyklujte, vyrábajte predmety, stavajte riečne domy a stavby, lovte ryby, starajte sa o rastliny a plodiny a chovajte zvieratá. Prostredie rieky dodáva každej z týchto činností jedinečnú príchuť. Hra dorazí na PC v Early Access už v roku 2024.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -