Patch do Assassin’s Creed Valhalla priniesol ešte viac chýb

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Assassin’s Creed Valhalla dostala prvú veľkú aktualizáciu. Tá mala opravu celú radu známych chýb, predovšetkým na konzolách novej generácie. Ako však píše portál VG247 stal sa pravý opak.

Nielenže sa množstvo chýb neopravilo, ale dokonca pribudli ďalšie. Z reakcií hráčov vyplýva, že aktualizácia má najlepší úspech na verzii Xbox Series S, pretože len na tejto konzole bežia oba režimy výkonu (grafika, framerate) tak, ako by mali.

- Reklama -

Na PlayStation 5 sa vraj objavujú problémy s klesaním frameratu u „škaredšej“ varianty, teda tej, ktorá by mala držať stabilných 60 snímkov za sekundu. Framerate podľa hráčov padá k hodnotám okolo 40.

Chyby hlásia aj hráči na Xbox Series X. Tam podľa všetkého doposiaľ neopravili otravný tearing (zadrhnutie) obrazu. Objavujú sa však aj názory, že aktualizácia pomohla. Vo všetkých prípadoch tak zrejme ide o individuálny problém hráčov.

Úsmevné na tom je, že pred aktualizáciou bola PS5 verzia hry Assassin’s Creed Valhalla technicky najlepšia a najstabilnejšia. Teraz sa, zdá sa, karta obrátila.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x