PlayStation uzavrelo partnerstvo s Realom Madrid

Michal Frajkor Michal Frajkor

Na zahraničných stránkach mimo Európy sa často nedozviete, aký veľký podiel na trhu má PlayStation práve v tomto regióne. V celej Európe je konzola považovaná za favorita a aj preto sa snaží upevniť si svoju pozíciu. Tentoraz strategickým partnerstvom, ktoré spoločnosť Sony uzavrela so španielskym futbalovým klubom Real Madrid. Klub to oznamuje na svojej oficiálnej stránke.

Samotný klub toto partnerstvo oznámil na sociálnej sieti Twitter spolu s krátkym videom, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Toto partnerstvo sa týka ako mužského, tak aj ženského futbalového tímu Real Madrid a taktiež basketbalového tímu. Zo strany PlayStation partnerstvo zahŕňa takmer kompletný balík služieb, ktoré ponúka. Vrátane celého PS ekosystému, PSVR a digitálnych služieb PlayStation Now a Plus. Okrem toho sa konzoly PlayStation 4 a 5 stávajú oficiálnymi konzolami tímu Real Madrid.

Konzola, alebo lepšie povedané značka PlayStation je úzko spojená so športovým svetom, najmä s tým futbalovým. Nielenže sú oficiálnymi partnermi Champions League a ich logá môžeme vidieť počas každého zápasu. Majú taktiež úzku spoluprácu so značkou FIFA a preto môžeme v každej reklame na FIFU vidieť práve konzolu od Sony. Spojenie s jedným z najlepších futbalových tímov na svete túto pozíciu a prepojenie športu s PlayStation ešte viac prehĺbi.

Na oslavu tohto partnerstva vydá Sony špeciálnu edíciu konzoly PlayStation 4 Pro, ktorá bude podľa očakávaní tematicky ladená s klubom Real Madrid. Obsahovať bude aj novú FIFU 21 a rôzne ďalšie odmeny a darčeky. Čo bude nasledovať a čo tieto veľké mená spolu dokážu zatiaľ nevieme, ale určite to nie je naposledy, čo o tomto partnerstve počujeme.

Otázne už len ostáva, či Sony nezaznamená pokles predajov konzoly medzi fanúšikmi Barcelony 🙂 .

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x