PlayStation vydá limitovanú edíciu konzoly PS5 s motívom hry Marvel’s Spider-Man 2

Mário Gurský Mário Gurský

Pre hráčov PlayStation je to vzrušujúci moment, pretože tím Insomniac práve ukončil pútavý panel na Comic-Cone v San Diegu s fantastickými novinkami z hry Marvel’s Spider-Man 2. Medzi nimi je aj prvý pohľad na konzolu PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition Bundle, ktorá obsahuje vlastný dizajn krytu konzoly PS5 a zodpovedajúci bezdrôtový ovládač DualSense.

„Boli sme nadšení, že sme dnes mohli našim fanúšikom predstaviť tieto úžasné návrhy, pretože vystihujú vzhľad a atmosféru hry Marvel’s Spider-Man 2. Hrozba Venoma a symbionta bude jednou z najmohutnejších výziev, ktorým budú naši dvaja Spider-Mani čeliť v Marvel’s Spider-Man 2. Preto sme chceli intenzitu symbionta a jeho schopnosť premeny a moci vyjadriť prevzatím dizajnu pre konzolu PS5 a bezdrôtový ovládač DualSense.“

- Reklama -

Na prednom kryte PS5 sú zobrazené úponky symbionta, ktorý sa agresívne plazí bližšie k ikone Spider-Mana a hrozí, že pohltí posledný kúsok červenej farby, ktorá ešte jasne žiari. Symbiont sa úplne prilepil na zadnú stranu konzoly PS5, na ktorej je zobrazená ikona bieleho Spider-Mana z pokročilého obleku od spoločnosti Insomniac. Na bezdrôtovom ovládači DualSense môžete vidieť väčšiu časť ovládača, ktorú prevzal dizajn symbionta.

Spolupráca s tímami Insomniac Games a Marvel na tomto novom vzhľade konzoly PS5 a ovládača DualSense bola fantastická. Tu je senior art directorka Jacinda Chew, ktorá sa podelila o svoje myšlienky, ktoré stáli za inšpiráciou dizajnu: „Dizajn bol inšpirovaný herným symbiontom, ktorý ovládol konzolu a ovládač, ale pod úponkami je stále vidieť časť červenej farby. Predstavuje to rôzne spôsoby, akými hráči zažijú prevzatie moci symbiontom v hre Marvel’s Spider-Man 2. Je to neustály tlak a snaha o nadvládu, či už vnútornú alebo vonkajšiu, a výsledok nie je istý.“

Uvedomujeme si, aký význam má symbiont, a preto dúfame, že hráči pri hraní hry Marvel’s Spider-Man 2 pocítia inšpiráciu týmto úžasným dizajnom. S audiotechnikou Tempest 3D na konzole PS5 môžete presne lokalizovať zvuky z bioelektrických síl, nebezpečných útokov nepriateľov a rušnej premávky Marvelovho New Yorku. Pri cestovaní po rôznych častiach mesta vám ultra rýchly SSD disk konzoly PS5 umožní zažiť takmer okamžité prepínanie postáv medzi Petrom Parkerom a Milesom Moralesom. A s bezdrôtovým ovládačom DualSense pocítiš akciu pri švihaní pavučinou pomocou adaptívnych spúšťačov, zatiaľ čo haptická spätná väzba poskytuje citlivé vibrácie, keď zažiješ nové symbiontské schopnosti Petra Parkera a vyvinuté bioelektrické schopnosti Milesa Moralesa.

- Reklama -

Balík konzoly PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition obsahuje limitovanú edíciu konzoly PS5, limitovanú edíciu bezdrôtového ovládača DualSense a poukaz na digitálnu kópiu hry Marvel’s Spider-Man 2 Standard Edition.

Dobré správy aj pre majiteľov konzol PS5

Ak už vlastníte konzolu PS5, máme pre vás tiež skvelú správu. Obaly na konzolu PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, obaly na konzolu PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Digital Edition Limited Edition a bezdrôtový ovládač DualSense – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition si môžete zakúpiť aj samostatne a doplniť tak svoju súčasnú konzolu PS5 o tento odvážny nový vzhľad.

Predobjednávky sa začnú 28. júla. Hráči v USA, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Belgicku, Luxembursku, Holandsku, Taliansku, Španielsku, Rakúsku a Portugalsku môžu túto limitovanú edíciu získať aj priamo od spoločnosti PlayStation na adrese direct.playstation.com alebo u ďalších vybraných predajcov. Tieto produkty budú v obmedzenom množstve dostupné aj v mnohých ďalších krajinách sveta u vybraných predajcov.

Konzola PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition Bundle, obaly na konzolu PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, obaly na konzolu PS5 Digital Edition – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition a bezdrôtový ovládač DualSense – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition budú k dispozícii od 1. septembra, ešte pred oficiálnym vydaním hry.

Hráči, ktorí si zakúpia kompletný balík PS5, si môžu pri vydaní hry Marvel’s Spider-Man 2, 20. októbra uplatniť priložený herný kupón. Hráči, ktorí si zakúpia balík, v ktorom je poukaz na digitálnu štandardnú edíciu hry, získajú aj rovnaké motivačné predmety dostupné pre tých, ktorí si hru Marvel’s Spider-Man 2 predobjednajú – predčasne odomknutý oblek Arachknight pre Petra s 3 ďalšími farebnými variantmi, predčasne odomknutý oblek Shadow Spider pre Milesa s 3 ďalšími farebnými variantmi, predčasne odomknutý gadget Web Grabber a 3 body schopností.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -