Po Sanctuary sa rozšíri záhuba, ktorú zastavíte v prvej sezóne Diabla IV

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Koncom júla vstúpi Diablo IV do prvej sezóny Season of the Malignant, ktorá po konci pôvodného príbehu do sveta Sanctuary vypustí novú záhubu so skazenými príšerami. Túto novú formu skazy Lilith môžete zastaviť iba vy, odkazuje Blizzard.

Aby ste novú hrozbu zastavili, budete sa musieť spojiť s Cormondom, bývalým kňazom Katedrály svetla, aby ste odhalili zdroj a za každú cenu zastavili šírenie záhuby. Tá mení niektoré príšery na nebezpečnejšie stvorenia so zhubnými srdciami. Tie môžete po získaní vložiť do prsteňov a amuletov. Celkom bude k dispozícii 32 nových mocných schopností. Doplnia ich nové unikátne aj legendárne predmety.

- Reklama -

Blizzard naznačil nového bossa a upresnil, že sezónna cesta sa odohrá v siedmich kapitolách. Každá kapitola zahrnie niekoľko úloh, ktoré vám odomknú nové bezplatné úrovne battle passu. Platené úrovne battle passu zahŕňajú výhradne kozmetiku.

Season of the Malignant bude v Diable IV spustená 20. 7. tohto roku. Aktualizácia sa vám stiahne o dva dni skôr, aby ste boli na všetko nachystaní. Do dobrodružstva sa pustíte až po dohraní hlavného príbehu s novo vytvorenou postavou. Tá bude môcť využívať nejaké vybavenie z vášho prvého prechodu hrou.

Na záver len dodajme, že Blizzard má v pláne Diablo IV rozširovať mnoho ďalších rokov.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -