Podľa štúdia Larian dôjde k oznámeniu Baldur’s Gate 3 na Xbox už čoskoro

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Majitelia konzol Xbox Series stále netrpezlivo očakávajú oznámenie termínu vydania Baldur’s Gate 3. Posledné informácie napovedajú, že sa dočkajú veľmi skoro.

Autori sa v príspevku na sociálnej sieti X pochválili nomináciami Baldur’s Gate 3 v rámci tohtoročného ročníka The Game Awards. Hra má pekne našliapnuté, vývojári budú bojovať v celkom ôsmich kategóriách, okrem iného sa uchádza aj o hlavnú cenu za hru roka.

- Reklama -

Nemenej dôležitý je záver príspevku, kde autori upozorňujú na ďalšie dôležité správy, ktoré sa budú týkať konzol Xbox a fyzických nosičov. „Bude to náročný týždeň,” konštatujú s odkazom na oficiálne oznámenie.

Začiatkom minulého týždňa sa objavili špekulácie, že by k vydaniu verzie pre Xbox Series malo dôjsť 6. decembra. Šéf vydavateľstva Michael Dousa tento termín síce spochybnil, správa serveru Exputer ale možno nebude ďaleko od pravdy.

Dá sa očakávať, že Baldur’s Gate 3 v rámci The Game Awards výrazne zaboduje, bolo by teda pekné, keby si autori pri tejto príležitosti pripravili nejaké to prekvapenie.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -