Potvrdené: Senua’s Saga Hellblade 2 dostane českú lokalizáciu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Môžu skončiť dohady o tom, či Senua’s Saga Hellblade 2 bude mať českú lokalizáciu. Dnes došlo k aktualizácii produktovej stránky na Steame, ktorá teraz ukazuje české rozhranie a titulky. Predtým sa o češtine špekulovalo, keď bola táto aktualizácia zaznamenaná v databáze Steamu. Až teraz je ale verejne vidieť.

Hellblade 2 celkovo podporuje veľa jazykov, avšak dabing má iba v angličtine. Podľa vyjadrenia vývojárov bolo tak rozhodnuté s ohľadom na umeleckú stránku. Viac dabingov by bolo ťažšie kvôli binaurálnemu zvuku, ktorý je základom hry. Rovnaké to bolo pri prvom dieli. Aby boli všetky verzie dabingu na rovnakej úrovni, museli by sa nahrávať v štúdiu Ninja Theory.

- Reklama -

Senua’s Saga: Hellblade 2 je pokračovanie trýznivej cesty keltskej bojovníka. S ňou sa vydáme na vikingský Island, kde musia prežiť mýty a muky.

Senua, ktorá chce zachrániť tých, ktorí sa stali obeťou hrôz tyranie, musí prekonať temnotu vo vnútri aj mimo. Ponorte sa do ďalšej kapitoly príbehu Senuy, ktorý je prepracovaným zážitkom rozprávaným prostredníctvom pohlcujúcich kinematografických scén, nádherne spracovanej grafiky a podmanivého zvuku

láka oficiálny popis

Ako vieme z minulosti, herná doba bude približne 7 až 8 hodín. Titul dorazí 21. mája tohto roku na PC a Xbox Series X/S. Bude dostupný aj v Game Passe.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x