Prečo je exkluzivita Spider-Mana pre PlayStation v Marvel’s Avengers zla?

Mário Gurský Mário Gurský

V pondelok, Crystal Dynamics a Square Enix oznámili, že do hry Marvel’s Avengers prichádza Spider-Man, avšak exkluzívne len pre majiteľov PlayStation. To pochopiteľne vzbudilo obrovskú vlnu kritiky na internete. Hnev fanúšikov bol obrovský, špeciálne keď ide o jednu z najobľúbenejších postáv spomedzi superhrdinov.

Zo záberov z Bety je vidno, že každý hrdina sa odlišuje, má jedinečný štýl hrania a aj charakteru. O to viac je táto exkluzivita bolestivá pre Xbox a PC hráčov.

- Reklama -

Každý hrdina má jedinečný strom zručností, rozličné schopnosti, rôzny štýl pohybu, vlastný príbeh a pozadie. To všetko sa bude týkať aj Spider-Mana, ale jediný kto to bude mať možnosť zistiť, budú len PlayStation hráči. To všetko na úkor fanúšikov tejto postavy alebo hráčov, ktorí nemajú túto konzolu kvôli svojím priateľom, s ktorými hrávajú.

Na subreddite vyjadril svoju frustráciu z tejto exkluzivity aj jeden hrač, ktorý kvôli svojmu hendikepu môže hrať iba na PC, a tak si kvôli tomu za svoju obľúbenú postavu nebude môcť zahrať.

Aj keď nieje jasné, či ide o trvalú exkluzivitu, obavy to vôbec nezmierňuje. Dôvod je ten, že práva na Spider-Mana vlastní Sony a preto Crystal Dynamics vytvorilo pavúčieho muža len pre PlayStation.

- Reklama -

Najväčšou nádejou pre hráčov je tak to, že hranie za Spider-Mana nebude stáť za to.

Zdroj: Polygon

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x