Predplatitelia Xbox Game Pass dostanú bezplatne ďalšiu službu navyše

Michal Frajkor Michal Frajkor

Už teraz dáva služba Xbox Game Pass svojim predplatiteľom prístup k vyše stovke hier za jeden nízky, mesačný poplatok. Nie je to tak dávno čo Microsoft potvrdil, že ich Project xCloud bude bezplatne obsiahnutý v Ultimate edícii Game Pass-u. Teraz pridáva ďalšiu službu. Informujú o tom na oficiálnych stránkach predplatného.

Ide o EA Play, úplne rovnaký predplatný program, ibaže od spoločnosti Electronic Arts. Tá tiež ponúka za mesačný poplatok prístup k svojim herným titulom. Samozrejme, nie všetkým, ale je ich tam dosť na to, aby ste si vybrali. Ide však o jednorázovú akciu, ktorá sa spustí počas týchto sviatkov.

- Reklama -

Bežne stojí EA Play približne tri eurá na mesiac, respektíve niečo vyše 20 eur na celý rok. Predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pre PC ju dostanú na jeden mesiac úplne zadarmo. Vybrať si budete môcť z vyše 60 rôznych titulov, medzi ktoré patrí napríklad Titanfall 2, Mass Effect, populárna séria Dead Space a množstvo hier zo série Need for Speed.

Najnovšie tituly zvyčajne v klasickom predplatnom EA Play zahrnuté nie sú, no aj tak vám program ponúka ich vyskúšanie. Ak máte aktívne predplatné, všetky nové tituly môžete hrať odo dňa vydania po dobu 10 hodín. Ak sa rozhodnete si neskôr hru kúpiť, celý váš postup vám, samozrejme, ostane.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x