Predstavila sa nám nová hra Vampire: The Masquerade

Jozef Beke Jozef Beke

Nový titul Vampire: The Masquerade má byť údajné niečo iné, ako sme zvyknutí pri podobných tituloch z tejto série. Aspoň to autori tvrdia na svojej oficiálnej stránke. Nebudú chýbať RPG prvky a battle-royale režim. Momentálne nepomenovaná hra má zatiaľ len upútavku a stručný popis. Sľubuje epické súboje medzi upírmi a lovcami. Dej sa má dokonca odohrávať v Prahe.

Ďalším lákadlom má byť prístup k nadprirodzeným silám a zbraniam. Jedným z mnohých „posilnení“ budú krvné banky, aby ste sa stali silnejšími pri love svojich nepriateľov z iných frakcií. Vampire: The Masquerade má momentálne naplánované vydanie na rok 2021. Platformy neboli zatiaľ potvrdené.

- Reklama -

Z tejto série však existuje viac hier – Bloodlines 2 a Swansong, ktoré by mal vyjsť taktiež v roku 2021. Bloodlines 2 bol pôvodne naplánovaný na tento rok, no vývojári ho odložili. Tento herný svet sa však neodohráva len prostredníctvom hier, k dispozícii sú aj vizuálne romány Coteries of New York a Shadows of New York. Tie vyšli v rokoch 2019 a 2020.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x