Predstaviteľ hlavnej postavy v hrách Star Wars Jedi Survivor a Fallen Order prehovoril o pokračovaní

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Star Wars Jedi: Survivor tento rok úspešne nadviazal na Fallen Order, načo sa prakticky okamžite začalo špekulovať o treťom dieli. Naň nedávno poukázal aj predstaviteľ hlavného hrdinu.

O hre prehovoril Cameron Monaghan, predstaviteľ Cala Kestisa. V rámci panelu na Comic Cone uviedol, že už sa štúdio Respawn skutočne pustilo do prípravy pokračovania.

- Reklama -

„Pracujeme na trojke, už je v príprave. Je to veľká úloha,“ povedal s tým, že sa v tíme teraz vedú diskusie o podobe hry. Z jeho slov vyplýva, že tvorcovia stále hľadajú odpovede na isté otázky. „Dúfam, že zvládneme vytvoriť niečo naozaj skvelé, až sa všetko vyrieši.”

Jedna z najdôležitejších otázok sa týka kresla riaditeľa vývoja celého projektu, po nedávnom odchode Stiga Asmussena totiž zostalo prázdne. Práve Asmussen sa nechal počuť, že o značke vždy premýšľal ako o trilógii, tomuto nápadu je naklonené aj vedenie EA.

Ešte nejaký čas potrvá, kým sa Respawn naplno pustí do vývoja. Aj naďalej má plné ruky práce s aktuálnym dielom, napríklad s portami pre konzoly Xbox One a PlayStation 4.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -