Prezidentka Xboxu o budúcnosti Game Passu: Na čo sa môžu hráči tešiť?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Herná divízia Microsoftu prechádza turbulentným obdobím, o čom svedčí uzavretie niekoľkých štúdií. Zmeny sú vidieť aj v nakladaní s first-party titulmi, ktoré sa začínajú objavovať v obchodoch u konkurencie, stratégia okolo Game Passu by sa však zatiaľ nijako zásadne meniť nemala.

O predplatiteľskej službe prehovorila prezidentka Xboxu Sarah Bond v rozhovore pre Bloomberg.

- Reklama -

Game Pass je herné predplatné. Získate celé portfólio hier, ale čo je dôležité, každý titul z našej produkcie dostanete hneď v deň vydania

povedala prezidentka Xboxu

Zdôraznila, že sa kvalita týchto titulov postupom času zvyšuje. Ešte tento rok by sme podľa jej vlastných slov mali prostredníctvom Game Passu ďalšie „naozaj veľké hry“.

Na otázku, či tento záväzok platí aj pre tituly od Activisionu, odpovedala, že sa vzťahuje „na celú ponuku”. „Je pre nás kľúčové udržať to ako niečo, čo je pre hráčov Xboxu naozaj výnimočné.”

Nedá sa však vylúčiť, že cena predplatného opäť vzrastie, posledné špekulácie naznačovali, že sa v Microsofte v tomto ohľade diskutuje o najdrahšom variante Ultimate. Horúci tovar v podobe hier zo série Call of Duty sa nakoniec vôbec nemusí objaviť v najlacnejšej verzii označenej ako Core. To napokon už teraz platí napríklad pre Diablo 4.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x