Razer má svoju vlastnú platobnú kartu – a áno, svieti!

Michal Frajkor Michal Frajkor

Spoločnosť Razer je známa nie len vďaka svojim výrobkom pre hráčov, ale aj vďaka skvelým žartom na prvého apríla. Doposiaľ “oznámili” Chroma toaster a RGB nôž. Teraz prichádza rad na platobnú kartu, ktorá však na rozdiel od toasteru a nožíka nie je žart, ale skutočnosť. Ak by vás zaujímalo, tak áno, karta svieti.

V spolupráci so spoločnosťou VISA potvrdzuje Razer tri verzie platobných kariet. Prvá verzia je virtuálna, čiže bude len vo vašom mobile. Druhá verzia je už fyzická, ale ide v podstate o obyčajnú kartu s elegantným Razer dizajnom. Až posledná, tretia verzia, svieti. Konkrétne sa rozsvieti logo spoločnosti na zeleno, keď zaplatíte bezkontaktne v obchode.

- Reklama -

Možno sa pýtate prečo? Ide o prirodzenú expanziu portfólia Razer a dodatok k ich vlastnej e-peňaženke, ktorú už spoločnosť dlhšie prevádzkuje. Samozrejmosťou sú aj rôzne odmeny za platbu kartou. Narozdiel od obyčajných kariet, ktoré získate od banky, vám táto karta umožní získať herné odmeny.

Tí, ktorí sa zapoja do takzvaného beta testovania platobných kariet budú môcť získať až 10% späť z nákupu a získať tak odmeny do výšky až 2-tisíc dolárov. Tie môžete využiť napríklad v ich vlastnom obchode a zakúpiť si či už rôzne herné periférie, alebo dokonca notebook či telefón.

Bohužiaľ, beta verzia bude dostupná len v Singapure pre prvých 1 337 záujemcov a nie je známe, dokedy tento test potrvá. Môžeme len dúfať, že časom sa táto karta dostane aj ku nám. Ba ešte lepšie, že Razer príde na to, ako rozsvietiť logo pri platení kartou do akejkoľvek farby, nie len do zelenej. Viac informácií sa môžete dozvedieť na ich oficiálnej stránke.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] by to bol za produkt od Razeru, ktorý by nesvietil. Dokonca aj ich vlastná platobná karta svieti. Výnimkou nie je ani projekt Hazel. Disponuje technológiou Razer Chroma a má dve nastaviteľné […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x