Real Return to Castle Wolfenstein prichádza na Steam

Mário Gurský Mário Gurský

Return to Castle Wolfenstein si veľa fanúšikov pamätá najmä kvôli multi-player spin-off časti Enemy Territory. Titul sa dočkal vlastného oživenia vďaka spomenutému Enemy Territory, ktorý vytvorila komunita fanúšikov, ktorý však je známejší pod názvom ET: Legacy. Nesmieme zabudnúť ani na single-player, ktorý nám dal jeden z najlepšejších plameňometov vo videohrách.

Hra je zameraná na okultnú a strašidelnú stránku Wolfensteina. Nepriatelia, ktorý by vyvolali poplach pokiaľ by vás odhalil a poslali na vás “Franken-cistov” (nacistov, čo sa podobajú na Frankensteinovo monštrum – voláme to tak my – pozn.red.) s aplikovanou Teslovou cievkou v sebe aby vás zabili.

Fanúšikovský mód s názvom RealRTCW si kladie za ciel priniesť hru späť s rôznymi modernými vylepšeniami. Wolfenstein prichádza na Steam 15. októbra, ako o tom informuje portál PC Gamer.

RealRTCW sľubuje vysoko kvalitné modely, textúry a zvuky rovnako, ako aj podporu širokouhlého zobrazenia. Zbrane boli vyvážené a vylepšené, ako napríklad systém spätného rázu. Pribudnú aj nové zbrane: MP34, M1 Garand, BAR, MP44, MG34, PPSH41 a ďalšie. Boli pridané aj predmety ako sú obväzy a adrenalín.

Zoznam nových funkcii dopĺňa vyvážená UI, nový systém obťažnosti a podpora atmosferických efektov pre sneh a dážď. Vlastné mapy budú pridané cez Steam Workshop a mód bude k dispozícii na ModDB.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x