Red Dead Online vyjde ako samostatná hra

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Len pred pár dňami sme vám priniesli informáciu o najväčšej aktualizácii do GTA V Online. Dnes si pre nás Rockstar pripravil vskutku dychberúcu správu o Red Dead Online. Tá sa objavila na webe Rockstar.

Ide o to, že tak ako sa v roku 2021 rozdelí GTA V a GTA Online, sa už o pár dní rozdelí Red Dead Redemption 2 od svojej online časti. Neuveriteľná je aj cena, ktorá sa bude do 15. februára pohybovať okolo 5 €.

- Reklama -

Rockstar však neoznámil žiadne veľké prídavky do RD Online. Práve malý obsah je Achillovou pätou multiplayeru. Hráči sa dočkajú len Bounty Hunter role, s ktorou budú môcť sledovať nových kriminálnikov.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] produkte,“ priblížil. Vyzerá to teda tak, že sa vývojári rozhodujú, či sa nevydať cestou RockStar Games, ktorý svoje online časti hier GTA V a Red Dead Redemption 2 začne ponúkať aj […]

trackback

[…] Keďže on sám nevie, kedy bude hra ohlásená, alebo vydaná, môžeme očakávať, že od ohlásenia hry sme ešte niekoľko rokov. Niet sa však čomu čudovať, Rockstar Games si je vedomé dobre zarábajúceho GTA Online a vydať nový diel teraz by nedávalo veľký zmysel. Väčšinu hráčov by si totiž presunuli na novú hru. Aj na to však Rockstar Games našlo riešenie. Podobne ako v prípade Red Dead Redemption 2, aj v prípade GTA 5 jednoducho oddelia multiplayer od základnej hry. […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x