Red Dead Redemption 2 sa v Game Passe dlho neohrial, čoskoro končí

Michal Frajkor Michal Frajkor

Podobne ako bol divoký západ, aj herný svet je nepredvídateľný a rýchly. Svoje o tom vie aj Rockstar Games a svoju hru Red Dead Redemption 2 onedlho stiahnu z ponuky Xbox Game Pass. Upozornil na to portál Kotaku. Do služby pritom prišla iba v máji tohto roku.

Ani GTA5 sa neohrialo dlho

Pri Rockstar Games to však nie je nič nevídané. Aj Grand Theft Auto 5 prišlo do Xbox Game Passu v januári a ohrialo sa iba štyri mesiace. Takmer rovnaký čas sa naplnil aj pre Red Dead Redemption 2. Ten prišiel do Game Passu v máji a svoju cestu ukončí 7. septembra.

- Reklama -

Ak ste hru ešte nehrali, máte Game Pass a chystáte sa na ňu, ešte to stíhate. Možno už nestihnete hru splniť na 100%, čo je naozaj škoda, ale minimálne hlavný príbeh by ste za pár týždňov stihnúť určite mali. Hra ponúka veľký otvorený svet, skvelé herné mechaniky, úžasné súboje a oku lahodiacu grafiku. No jednoducho všetko, na čo sme zvyknutí od Rockstar Games.

Hru právom označujú ako jednu z najlepších vôbec

Red Dead Redemption 2 je serióznejší titul v porovnaní s Grand Theft Auto 5. Detailne a verne však vykresľuje atmosféru divokého západu a život v tých časoch. Nehovoriac o tom, do akej hĺbky je hra prepracovaná. Počas hrania si budete všímať rôzne, hoci aj malé detaily, ktoré by v hre vôbec nemuseli byť. To, že tam sú, však svedčí o tom, koľko práce a času do hry Rockstar dalo.

Právom hre patrí označenie ako jedna z najlepších hier vôbec a po celom hernom svete si zbiera len tie najvyššie hodnotenia. Ak sa do hry chcete pustiť, mali by ste hneď začať. Čaká na vás vyše 90GB sťahovania, takže ak máte pomalšie pripojenie, rovno sťahujte.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] troch hier GTA. Na informácie o tom, na čom práve Rockstar pracuje, hráči čakajú od vydania Red Dead Redemption 2. To bolo ešte v roku 2018. Pravidelne sa vynárajú nové a nové skutočnosti, no ani jedna z […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x