Remake Prince of Persia je už údajne v príprave

Jozef Beke Jozef Beke

Odkaz na remake Prince of Persia sa po novom objavil aj v internetovom obchode, ako uvádza portál Gamesradar. Používateľovi Twitteru, Kenovi Xyro, sa podarilo získať snímku dvoch samostatných záznamov pre „Prince of Persia Remake“.

Jeden zo screenshotov spomína verziu pre Switch a druhý pre PS4. Tieto informácie sa objavili na guatemalskom obchode Max. Zoznamy odhaľujú vydanie v novembri 2020. Tu treba ale poznamenať, že verzie next-gen konzol a teda PS5 aj Xbox Series X sa začnú uvádzať na trh v polovici novembra. Zoznamy boli odvtedy vymazané, ale reportér Jason Schreier zdanlivo potvrdil uvedené informácie.

Ktorá hra zo série dostane remake ?

Úprimne povedané nevieme, neexistujú žiadne indície, ktoré by to mohli prezrádzať a môžme sa iba domnievať. Či už to bude originálna trilógia, ktorá vyšla v roku 1989, alebo klasika z roku 2003 Prince of Persia: The Sands of Time. To posledné, čo sme videli v súvislosti s touto sériou, bol event v hre For Honor, ktorý prebiehal začiatkom tohto roka pod názvom Blades of Persia.

Ešte predtým však vyšla menšia mobilná hra z roku 2018, Prince of Persia: Escape. Niet pochýb o tom, že plnohodnotný remake jednej z klasických hier tejto série by bol pre fanúšikov vítanou správou, najmä ak naozaj vyjde už v novembri. Schreier nespomenul žiadne predpovede týkajúce sa vydávania záznamov, takže je veľmi možné, že tomu tak je. Určite by to prinieslo presvedčivú bodku na konci pre PS4.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x