Remedy Entertainment sa rozhovorilo o svojich ďalších projektoch. Na čo sa môžeme tešiť?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Alan Wake 2, ktorý minulý týždeň vyšiel na PC a konzoly súčasnej generácie, zažíva úspešný štart a fínske herné štúdio Remedy Entertainment pomaly odhaľuje detaily o nadchádzajúcich tituloch, na ktorých už dlhšiu dobu pracuje. Informácie pochádzajú z nedávno uverejnenej investorskej správy.

V nej sa štúdio zmieňuje okrem iného o pripravovanom remake-u prvých dvoch dielov noirovej akcie Max Payne. Remake, ktorý by mal obsahovať oba diely, je aktuálne pripravený na produkciu. Remedy Entertainment tvrdí, že na hre pracuje výnimočne dobre organizovaný tím, ktorý má jasnú predstavu o výslednom produkte. O dátume vydania bohužiaľ nepadla ani zmienka.

- Reklama -

K produkcii je pripravená aj hra s pracovným názvom Condor. Autori tvrdia, že počas jej vývoja získali cenné poznatky o vývoji live-service hier a dúfajú, že sa im podarí vytvoriť titul, ktorý hráča zabaví na dlhé roky.

Reč prišla aj na diskutované Control 2. Podľa štúdia je hra zatiaľ v stave konceptu a nejaký čas v ňom ešte zotrvá. V rovnakej fáze je aj posledná spomínaná hra – Codename Vanguard (opäť ide o krycie meno). V tomto prípade aktuálne Remedy Entertainment spolupracuje s vydavateľom, a to na realizácii ďalšej fázy projektu.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -