Resident Evil 8 nám odhalil viac z príbehu

Mário Gurský Mário Gurský

Ďalšie podrobnosti o hre, zápletke a nepriateľoch v Resident Evil 8 boli potvrdené v japonskom časopise Famitsu. Kľúčový člen online komunity Resident Evil, Alex Aniel, preložil dôležité informácie od producentov hry Tsuyoshi Kanda a Petra Fabiana. Nižšie budú uvedené spoilery z hry. Pokiaľ nemáte záujem o ich prezradenie a chcete ísť do hry bez prezradenia informácii, mali by ste sa následujúcim riadkom vyhnúť.

Prostredníctvom preloženého článku z časopisu Famitsu môžeme potvrdiť, že Chris Redfield je zodpovedný za privedenie Ethana Wintersa do titulnej dediny v Resident Evil 8. Ethan sa v nej po určitej dobe pravdepodobne proti svojej vôli ocitne. V hre sa zjavne objavuje sekta kultovných dedinčanov, ktorí k ochrane dediny používajú nebezpečné tvory.

V tzv. trenchcoate bude aj klasický obchodník, ktorý bude sprevádzať Ethana na jeho strašidelnej ceste tým, že mu bude predávať veci. Ethanov život bude nejakým spôsobom závisieť na tejto postave. Do akej miery a akým spôsobom známe ešte nie je.

Nebezpečné stvorenia podobné vlkodlakom, ktoré sa objavili v nedávnom traileri, nekomunikujú jazykom, ale zjavne majú akýsi druh „svorčej mentality“ a môžu držať zbrane. Resident Evil 8 má byť uvedený na trh v roku 2021 pre PC, Xbox Series X, Series S a PlayStation 5. O tom, či hra vyjde aj na ešte súčasnú generáciu sa nehovorí. Informácie priniesol portál VG247.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x