Do Expeditions: A MudRunner Game dorazil nový update s novou mapou a vozidlami

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Po menších aktualizáciách zameraných na opravu a vylepšenie hry prináša štúdio Saber Interactive väčší update. V Expeditions: A MudRunner Game si všetci hráči môžu užiť dobrodružstvo na novej mape a pri zdolávaní ťažkého terénu vyskúšať dve nové vozidlá.

Po zemetrasení v srdci Arizony už okolie nevyzerá rovnako. Využite všetky svoje schopnosti, aby ste našli cestu cez tieto nebezpečné a pusté kopce a kaňony. Len tak budete schopní odhaliť existenciu neznámej civilizácie

láka tlačová správa na novú mapu

Naprieč 22 misiami vás čaká hľadanie stôp a pozorovaní, okrem iného v jaskyniach, ktoré sú len ochutnávkou dobrodružstva v podzemí, ktoré sa pripravuje v ďalších aktualizáciách.

- Reklama -

Na pomoc pri plnení misií si môžete vziať dve nové vozidlá: SIRO 72 T8-H a AFIM Hornet 622T, rovnako tak využiť schopnosti nového špecialistu Marcusa Kingsleya. Podľa vývojárov sa vám bude hodiť. Aby sme mali výpočet dôležitých noviniek kompletný, tak novou aktivitou je zbieranie ametystov.

Pokiaľ čakáte na kooperatívny režim, tak ten dorazí v lete. Za niekoľko týždňov by mal byť vo verejnom beta testovaní.

Od tejto chvíle až do 1. sezóny tímy tvrdo pracujú na vylepšovaní hry a na tom, aby hráčom poskytli čo najlepší zážitok

uvádza tlačová správa

Vývojári dodávajú, že Expeditions je ich prvý pokus o nový zážitok v rámci značky MudRunner. V Sabere chcú, aby hry SnowRunner a Expeditions ponúkali odlišné zážitky.

- Reklama -

Okrem vyššie napísaného je súčasťou aktualizácie vylepšenie hrateľnosti, užívateľského rozhrania a ďalších častí hry. Vývojári okrem iného chcú novou odmenou motivovať hráčov, aby nepreskakovali skenovanie. Režim navijakov teraz zmizne po vypnutí motora alebo v prípade, že sa auto prevráti. Spotreba paliva sa nemení pri zmene tlaku pneumatík, keď vozidlo stojí.

V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch plánujú autori množstvo obsahu. Popri platených sezónach chcú potešiť komunitu ďalším bezplatným obsahom, vrátane nových vozidiel, nástrojov, špecialistov a ďalšieho. Majitelia Year Passu s každou novou sezónou získajú nové vozidlá, špecialistov aj exkluzívne herné mechanizmy a kozmetické prvky.

Expeditions: A MudRunner Game vyšiel na PC, Nintendo Switch a posledné dve generácie konzol PlayStation a Xbox s českými titulkami. V našej recenzii sme mu udelili 7,5 bodov z možných 10.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x