Respawn vraj pracuje na strieľačke s Mandalorianom

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Stuido Respawn Entertainment, autori výborných akrobatických strieľačiek Apex Legends a Titanfall, sa popri sérii akčných RPG Star Wars Jedi vrátia aj k svojim strieľačkovým koreňom. Pracujú totiž rovno na troch hrách z prostredia Hviezdnych vojen – na tretej hre s Calom Kestisom, na stratégii v spolupráci so štúdiom Bit Reactor, ale aj na strieľačke za mandalorianskeho lovca odmien. Ako je pri tituloch Respawnu zvykom, prím má hrať mobilita a štýl. So špekuláciou prišiel Tom Henderson zo serveru Insider Gaming.

Napriek tomu, že je strieľačka v ranom štádiu vývoja, Respawn hry zvláda vydávať v úctyhodnom trojapolročnom cykle. V akčnej hre z pohľadu vlastných očí s Mandalorianom v hlavnej úlohe by sme sa mali pozrieť do preďalekej galaxie za čias vlády Impéria. Hendersonove informácie neskôr doplnil ďalší herný novinár, Jeff Grubb, ktorý tvrdí, že nepôjde o priamu adaptáciu rovnomenného seriálu – pravdepodobne teda nepôjde o rovnakého hrdinu, ale o členov rovnakého klanu.

- Reklama -

Spoločnosť zabijakov napokon nemôže robiť nič iné ako chytať a zneškodňovať ciele. Bude len na vás, či ciele kontraktov privediete živé alebo mŕtve.

Opäť sa môžeme tešiť na množstvo akrobacie a svižnej akcie, ktorú umožní Mandalorianov jetpack. Pohyb by mal byť podobný ako v Apex Legends od rovnakých tvorcov. Rýchlosť a vašu schopnosť sa na vysoké tempo adaptovať má potom hra aj odmeňovať rôznymi bonusmi, napríklad regeneráciou zdravia pri zabíjaní v rýchlom slede.

Chýbať nemá ani úctyhodný arzenál lovcov hláv. Napríklad zápästné rakety, lano s kotvou, vizor, ktorým môžete označovať nepriateľov, a kultové dvojice blasterov.

- Reklama -

Nečakajte ale otvorený svet. Hra bude čisto lineárna a pozriete sa na povrch rôznych planét zo sveta Hviezdnych vojen. Rovnako ako dátum vydania nie je známe ani to, či hra dostane multiplayer. Podľa Hendersona má vyjsť najskôr o rok, skôr o dva.

Ako obvykle je pri podobných špekuláciách nutné podotknúť, že k oficiálnemu oznámeniu zatiaľ nedošlo, takže sa veľa vecí môže vo finále zmeniť alebo nenaplniť.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x