Ruined King: League of Legends Story ťahová stratégia dorazí na konzoly a PC

Mário Gurský Mário Gurský

Riot Games zúžilo okno vydania prvého spin-offu League of Legends. Ruined King: League of Legends Story bol jedným z niekoľko ohlásených sérii spin-offov v minulom roku. Rovnako ako všetky ohlásené projekty je aj tento titul vyvíjaný externým partnerom a publikovaný pod firemnou značkou Forge.

Ruined King: League of Legends Story vyjde na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Switch začiatkom roka 2021. Na Xbox Series X a PlayStation 5 dorazí o niečo neskôr a všetci majitelia hry si ju budú môcť na nové konzoly preniesť zadarmo.

Airship Syndicate sa zaoberá vývojovými povinnosťami ťahového RPG. Ruined King sa bude odohrávať vo svete Runterra v League of Legends, Pôjde vôbec o prvú hru z dielne LoL pre jedného hráča. Informácie priniesol portál VG247.

Airship Syndicate sú vývojári, ktorí sú vysoko uznávaní medzi kritikmi. Ich podpis je za hrami ako napríklad Battle Chasers: Nightwar alebo Darksiders Genesis. V hre sa s určitosťou objavia postavy Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri, Pyke či iné. Dobrodružstvo nás zavedie na Bilgewater a Shadow Isles.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x