S novým rozšírením sa v Sims 4 pozrieme do praďalekých galaxií

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

V dnešný večer sa koná úvodné podujatie v rámci tohtoročného Gamescomu, ktorý sa kvôli pandémii koronavírusu uskutoční výhradne online. Open Night Live už stihol predstaviť množstvo herných noviniek, medzi nimi aj spojenie značiek The Sims a Star Wars.

Stane sa tak prostredníctvom rozšírenia s názvom The Sims 4: Journey to Batuu. Inšpirovaná bude galaxiou Edge, ktorá je súčasťou Disneylandu a Disney Worldu. Trailer okrem iného predstavil postavy ako Vi Moradi či Oga´s Cantina, ale objavia sa v ňom aj známe tváre.

- Reklama -

Hráči sa v rozšírení budú môcť zdokonaľovať v používaní svetelného meča, spriateliť sa s droidom či vybrať si medzi odporom, Prvým rádom alebo budú len takí zlodeji. Čím viac toho budú hráči robiť, tým bližšie sa stretnú s postavami ako Rey, alebo Kylo Ren.

„V tomto rozšírení hráči opustia svoje domovy a pocestujú na planétu Batuu, kde si budú musieť vybrať v akej frakcii budú pracovať. Ich rozhodnutia totiž následne ovplyvnia samotnú hru. K dispozícii tiež budú rôzne artefakty a jedinečný meč. Po návrate na Zem, vám niektoré z týchto vecí ostanú. Vy sa tak budete môcť chvastať pred svojimi Sims priateľmi,“ píše sa v oficiálnom stanovisku, ktoré zverejnilo IGN.

Na záver už len dodáme, že rozšírenie bude k dispozícii od 8. septembra, a to pre PC, Mac, PS4 a Xbox One.

- Reklama -
- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Ďalšia dobrá správa pre fanúšikov Star Wars, no stále nie posledná. Do Sims 4 prichádza rozšírenie, vďaka ktorému precestujeme praďaleké galaxie. Tento tematicky balíček vyjde na PS4, Xbox One a PC. Podrobnejšie sme sa mu venovali v tomto článku. […]

trackback

[…] slušnú škálu hier – cez série Dragon Age a Mass Effectu, či Titanfall 2, Battlefield 5, The Sims 4, Crysis, Star Wars Battlefront 2 a veľa […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x