SEGA oslavuje 60. výročie a pre hráčov má zaujímavú ponuku

Jozef Beke Jozef Beke

SEGA v súčasnosti oslavuje svoje okrúhle, už 60. výročie. Pri tejto príležitosti si pre hráčov pripravila zľavové šialenstvo, ktoré prebieha na Steame. Okrem iného sú v ponuke aj tri experimentálne tituly. Tieto tri hry vyjdú každý deň s istým časovým odstupom a hoci žiadna z nich nie je plnohodnotnou hrou, sú zaujímavým bonusom a spestrením ich výročia.

Autori predstavili prototyp zrušeného reštartu hry Golden Axe. Ďalej mix hier Yakuza a Streets of Rage 2 a veľkú poctu udelili aj hre Endless Legend, ktorá sa bude niesť v štýle Fantasy Zone. Dostupné budú od 16.októbra do 19. októbra 2020.

- Reklama -

Endless Zone

Táto hra ponúkne 3D vizuály, známe hre Fantasy Zone, no s rôznymi prídavkami. Vašou úlohou bude pomôcť hrdinovi Opbotovi vyhnúť sa mimozemšťanom, nepriateľom a veciam z inej dimenzie na ceste k slobode. Napriek svojmu názvu hra nie je nekonečná. Takmer určite ju môžete bez problémov dohrať do konca.

Streets Of Kamurocho

V hre Streets of Kamurocho budete hrať za Kiryu a Majima a prebíjať sa cez rôzne nebezpečenstvá. Hra ponúkne príjemnú, pixlovú grafiku a aj napriek tomu, že v nej neuvidíte ani kvapku krvi, na svojej ceste môžete zbierať rôzne zbrane, ktoré následne použijete proti svojim nepriateľom. Hru vyvíja štúdio Empty Clip Studios, ktoré má na svedomí aj titul Dead Island: Retro Revenge.

Golden Axed: A Cancelled Prototype

Golden Axed je skutočný nadväzujúci prototyp na hru Golden Axe, ktorý sa pripravoval v štúdiách Sega Studios Australia pred jeho zrušením v roku 2013. Ako môžete vidieť z nižšie uvedeného traileru, vo vývoji sa nedostal veľmi ďaleko, hoci prostredia vyzerajú celkom pekne. hra ponúka aj multiplayer až štyroch osôb avšak na hranie budete mať iba jeden deň.

- Reklama -

Keďže vás máme radi, pripomíname, že vrámci osláv 60. výročia ponúka SEGA aj hry zadarmo. Stiahnuť si môžete napríklad Sonic 2, alebo NiGHTS Into Dreams a to priamo na Steame.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x