Slovenská stratégia Workers & Resources dostala nové kampane a mapy

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Vývojári zo slovenského štúdia 3Division Entertainment sa pomaly, ale určite pripravujú na vydanie plnej verzie Workers & Resources: Soviet Republic. Budovateľská a ekonomická stratégia, ktorá vám umožní vybudovať a riadiť sovietsku republiku, je v predbežnom prístupe na Steame dostupná takmer päť rokov. Tento rok konečne vyjde vo verzii 1.0.

Kým sa tak stane, dostane ešte niekoľko aktualizácií. Jednou z nich je update 0.9.0.11. Ten vyšiel v piatok a prináša prvé dve misie príbehového režimu z celkových troch. Prvá misia je koncipovaná ako tutoriál a cez vytvorenie sovietskej republiky od nuly vám pomôže osvojiť si základy budovania, správy zdrojov a vytvárania optimálnych dodávateľských reťazcov. Takto autori reagujú na spätnú väzbu, kedy je pre hráčov zložité a zdĺhavé všetko pochopiť. V druhej príbehovej misii prevezmete kontrolu nad už existujúcim mestom a budete riešiť jeho problémy. Tretia misia bude dostupná neskôr.

- Reklama -

Aktualizácia ďalej prináša dve nové východiskové mapy, 13 nových lietadiel, možnosť stavať základné trávnaté letiská, nové budovy a ďalšie vozidlá. Hráči, ktorí hrajú pravidelne, by si mali všimnúť grafické vylepšenia, opravy chýb alebo nové zvuky.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x