Sony chce PSVR 2 aj na PC. Aktuálne už podporu testuje

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Sony sa stále viac prikláňa k počítačom. Najprv japonská spoločnosť začala svoje staršie exkluzivity PlayStationu vydávať na Steame a Epic Games Store. Ďalším krokom je skrátenie doby medzi PS5 a PC verziami a taktiež virtuálna realita pre PC.

Na PlayStation Blogu sa Sony pochválila testovaním kompatibility headsetu PlayStation VR2 s počítačom. „Dúfame, že podporu sprístupníme v roku 2024,“ dodáva firma v článku s oznámením nových hier pre PS VR2.

Podľa manažéra komunikácie je cieľom ponúknuť väčšiu rozmanitosť hier pre virtuálnu realitu, ktoré sú dostupné na počítačoch. Takže by ste si mohli zahrať napríklad Half-Life: Alyx od Valve. Táto hra by sa pridala k viac ako 40 podporovaným titulom z PS5, vrátane Horizon Call of the Mountain, Pavlov, Gran Turizmu 7, Resident Evil Village, Resident Evil 4 VR Mode, Beat Saber, Synth Riders alebo Drums Rock.

Navyše sa chystá Metro Awakening, Legendary Tales a na rok 2024 čerstvo aj Zombie Army VR so vzrušujúcou kampaňou a online kooperáciou pre dvoch hráčov. Sami, prípadne s kamarátom sa budete musieť prebojovať cez vojnou zmietanú Európu a bojovať s hordou zombíkov. K dispozícii bude autentický arzenál z druhej svetovej vojny, vrátane pušky, samopalov, pištolí a výbušnín. Okrem toho dorazila aktualizácia do Arizona Sunshine 2.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x