Špeciálne edície a predobjednávkové bonusy hry Marvel’s Spider-Man 2 obsahujú aj body schopností

Mário Gurský Mário Gurský

Predobjednávky na hru Marvel’s Spider-Man 2 od spoločnosti Sony sú už otvorené a digitálna Deluxe aj zberateľská edícia obsahujú body schopností navyše.

Ak si chcete zabezpečiť svoju kópiu, keď hra vyjde 20. októbra 2023, môžete si teraz predobjednať jednu z troch edícií: štandardnú, digitálnu Deluxe edíciu a zberateľskú edíciu a získať aj ďalšie body za zručnosti.

- Reklama -

Štandardná edícia je presne taká, ako je uvedené na obale a vyjde vás 80 eur, zatiaľ čo digitálna Deluxe edícia obsahuje základnú hru s 10 oblekmi navyše. Päť pre Petra a päť Milesa, ďalšie predmety vo foto režime a dva body zručností navyše. Tá bude stáť približne 90 eur.

Zberateľská edícia stojí skvelých 250 eur a obsahuje všetky vyššie uvedené položky a navyše kód na stiahnutie hry, puzdro na steelbook a 19-palcovú sošku Spider-Mana Petra Parkera, Spider-Mana Milesa Moralesa a Venoma.

Predobjednávajúci majú navyše ešte jeden „bonbónik“ navyše. Tri farebné varianty dvoch oblekov: Arachknight Suit a Shadow-Spider Suit. Predčasne si tiež odomknete Web Grabber a ďalšie tri body schopností navyše.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -