Spencer hovorí o Xbox Game Passe a hlučnosti konzoly Series X

Norbert Šinka Norbert Šinka

Phil Spencer hovorí o Xbox Game Pass

Ako uvádza protál VGR vo svojej správe, Phil Spencer sa Garymu Whittovi rozpovedal o nových prichádzajúcich veciach v rámci Xbox Game Passu, ktoré budú len čoskoro oznámené. Podľa neho majú byť tieto oznámenia “skutočne silné”.

Avšak hneď na to dodal, že to čo uvidíme pri vydaní next-gen konzoly a aj samotnej služby Game Pass, bude len málo pozmenené. Hovorí, že to podstatné sme už počuli. Taktiež dodáva, že tieto dve veci spolu tvoria väčšiu proporčnú váhu pre hráčov, ktorý sa chystajú k prechodu na novú generáciu.

Game Pass je možno stratová, ale veľmi silná služba

V nasledujúcich týždňoch sa teda dozvieme viac a máme zostať naladení, aby sme zistili čoho sa týkajú tie veľké oznámenia. Game Pass je populárna služba, ktorá začiatkom roka prekonala už 10 miliónovú hranicu predplatiteľov a len pred nedávnom bola spustená beta verzia xCloud, ktorého nutnosťou je vlastniť Game Pass Ultimate verziu. Pomocou nej môžete svoje hry v pokoji streamovať na váš mobilný telefón s operačným systémom Android.

Nie je to prvýkrát, čo Microsoft zdôrazňuje, že výrazne investoval do budúcnosti služby Game Pass a zaviazal sa, že služba má byť predovšetkým aj pre ďalšiu generáciu konzol a nejde len o experiment tej aktuálnej.

Ako je to s hlučnosťou Xbox Series X?

Ak vás zaujíma, akú úroveň hlučnosti bude vydávať Xbox Series X, tak to nie je tak dávno, čo to Phil Spencer okomentoval. Hovoril o hlučnosti Series X, aj o tom, že hluk, ktorý vyprodukuje, nebude vyšší ako vydáva One X.

Podľa Spencera je konzola novej generácie Series X silnejšia, ale nedosahuje tak vysokú hladinu hluku ako Xbox One X a to z dôvodu rozsiahlejšieho buildu celej konzoly, aby bola “veľmi tichou”. Tvrdí to na základe vlastnej skúsenosti a je to vďaka väčšiemu, ale tichšiemu ventilátoru.

“Milujem to, že ho môžem pripojiť doslova na miesto a získať tak obrovský upgrade. Všetky moje hry fungujú a znie to ako môj Xbox One X, ale s oveľa väčšou silou za ním.”

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x