Spoločnosť Microsoft ubezpečuje, že bude na tohtoročnom veľtrhu Gamescom

Mário Gurský Mário Gurský

Keďže spoločnosť Sony nikoho neprekvapila oznámením, že PlayStation opäť nebude na tohtoročnom Gamescome, Microsoft využil príležitosť a všetkým oznámil, že Xbox bude na tohtoročnej výstave.

Microsoft sa o túto správu podelil na sociálnych sieťach a pozval účastníkov na návštevu svojho „doteraz najväčšieho stánku,“ keď sa Gamescom v auguste tohto roku vráti do nemeckého Kolína nad Rýnom.

- Reklama -

Microsoft bude, samozrejme, jediným veľkým výrobcom konzol, ktorý sa na Gamescome 2024 zúčastní. Nintendo potvrdilo, že nepríde už v apríli, a uviedlo, že hráči budú mať možnosť vyskúšať si hry pre Switch na iných podujatiach počas roka. PlayStation potvrdil neúčasť začiatkom tohto týždňa. Neprítomnosť spoločnosti Sony si však sotva zaslúži zdvihnuté obočie, keďže sa neukázala od roku 2019.

Gamescom by však mal byť pre Xbox vzhľadom na jeho pripravovaný program veľkým podujatím. Z hľadiska prvých strán sa do konca roka 2024 uvedú hry Indiana Jones and the Great Circle, Call of Duty: Black Ops 6, Avowed, Microsoft Flight Simulator 2024 a Age of Mythology Retold. Spoločnosť Microsoft by dokonca mohla po pôsobivom predstavení hier Xbox Games Showcase tento mesiac poškádliť aj ďalšie z noviniek na budúci rok, vrátane hier Doom: The Dark Ages a Fable.

Gamescom 2024 sa koná od 21. do 25. augusta a 20. augusta mu predchádza veľkolepé predstavenie Geoffa Keighleyho, Opening Night Live, ktoré sľubuje dve hodiny herných oznámení, trailerov a herných odhalení.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x