Fallout Shelter dostal obsah z nového seriálu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Bethesda Softworks je jedným z vydavateľov, ktorí sa o svoje hry dokážu starať aj mnoho rokov po vydaní. A to vrátane tých mobilných. Fallout Shelter vyšiel vo verzii pre iOS a Android už v roku 2015 a v nasledujúcich rokoch sa dočkal mnohých zaujímavých aktualizácií a vylepšení.

Keď ale koncom roka 2022 vychádzala po štvorročnej odmlke aktualizácia prinášajúca tematiku mimozemšťanov a výročných osláv, vyzeralo to, že pôjde o naozaj posledný update. Lenže vo štvrtok ponuku streamovacej služby Amazon Prime Video obohatil dlho očakávaný seriálový Fallout, takže mobilný Fallout Shelter bol znova povolaný do zbrane, aby posilnil záujem o celú značku a nový seriál.

- Reklama -

Inými slovami, zase tu máme novú aktualizáciu. Na tú tvorcovia začali lákať na sociálnych sieťach v stredu podvečer a na jej vydanie sme veľmi dlho čakať nemuseli, pretože vyšla počas štvrtkového popoludnia. A čo prináša?

V prvom rade šesť nových postáv, medzi ktorými nájdeme aj trojicu seriálových protagonistov. Takže sa vo vašom vaulte po novom môže pohybovať aj Lucy (Ella Purnell), Maximus (Aaron Molten) alebo ghúl (Walton Goggins). Došlo tiež na pridanie novej úlohovej línie so siedmimi questami a zaujímavé je, že Lucy získate už v prvej úlohe.

Aktualizácia pridáva do hry aj rôzne lokácie, do ktorých zavítate vo vyššie spomínanej úlohovej línii, ďalej nové témy miestností, zbrane alebo oblečenia, všetko inšpirované seriálom. Získať teda môžete predvojnový kovbojský oblek, svadobné šaty doplnené o pás na muníciu alebo ghúlov revolver. Navyše sa vrátila skôr dostupná možnosť získať kombinézu Vaultu 33. Stačí Fallout Shelter zapnúť v období od 9. apríla do 7. mája 2024.

- Reklama -

Podobne ako v prípade aktualizácie z roku 2022 je tu ale jeden háčik. Nový update je k dispozícii iba na mobiloch. Pokiaľ teda stále hráte Fallout Shelter na PC či konzolách, na ktoré hra zamierila v nadväznosti na úspech projektu na mobilných platformách, kvôli možnosti hrať sa s obsahom zo seriálového Falloutu chtiac nechtiac musíte vziať do ruky mobilný telefón.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x