Star Wars: Squadrons pridáva B-Wing do rady hviezdnych lodí

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Len pred necelým mesiacom sme vás informovali o tom, že v decembri pridbudne do Star Wars: Squadrons nový obsah. Deje sa to práve v týchto dňoch. Update 4.0, ktorého obsah môžete konieckoncov otestovať už teraz, prináša do vesmírnych bitiek dvojicu ikonických lodí. Informuje o tom priamo EA na svojich stránkach.

Ide o TIE Defender pre Imperium a B-Wing pre Republiku. Možnosť usadnúť do kokpitu oboch lodí má vzhľadom k bezplatnosti aktualizácie každý hráč. Ba čo viac, spolu s hviezdnymi loďami prichádza do Star Wars: Squadrons aj sada kozmetických predmetov a pochopiteľne aj množstvo nových vylepšení oboch lodí. Čo sa vlastných špecifikácií týka, tak sa TIE Defender radí do kategórie Fighter, zatiaľ čo B-Wing rozširuje rady kategórie Bomber.

- Reklama -

Ruku v ruke s obsahovými novinkami sa menia aj veci technického rázu. Zmienená aktualizácia totiž pridáva aj podporu ovládača TrackIR pre PC, alebo úpravu pretrvávajúcich technických chýb od VR až po ovládanie.

Záverom dodávame, že do Star Wars: Squadrons pribidla aj nemenej dôležitá možnosť Custom zápasov. Tá ponúka hráčom príležitosť zmerať si svoje sily v jednej zo siedmich dostupných máp v režimoch Dogfight a Fleet Battles. K dispozícii na všetkých mapách sú aj modifikátory herných prvkov, ako je odolnosť či poškodenie lodí.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x