Steam spustil letný výpredaj. V zľave sú stovky hier vrátane Steam Deck-u

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Od štvrtka 29. júna v obchode Steam prebiahy veľký letný výpredaj. Klasická akcia je po roku opäť tu a vy si môžete svoju knižnicu rozšíriť o zaujímavé tituly za ešte zaujímavejšie ceny. Pozrime sa na niektoré z nich.

Z tohtoročných hier určite dávame do pozornosti 25-percentnú zľavu na Star Wars Jedi: Survivor. Titul si vďaka zľave viete zadovážiť za 52,49 €. S cenou nadol išla aj hra HROT zasadená do komunistického Československa v 80. rokoch minulého storočia. Dokonca aj zahraničné herné médiá túto nedávnu novinku chvália, napr. portál IGN udelil hodnotenie na úrovni 87 %.

- Reklama -

Spomenúť môžeme aj Dead Space (30 % zľava), Elden Ring (30 % zľava), Marvel’s Midnight Suns (60 % zľava), The Witcher 3: Wild Hunt (70 % zľava) či Halo: The Master Chief Collection (75 % zľava). A ak sa vám mália hry, či ich rozšírenia, môžete siahnuť aj po hardvéri.

V zľave je totiž aj handheld zariadenie Steam Deck. V závislosti od konkrétnej verzie môžete získať aj rôznu zľavu. Za základnú verziu zaplatíte o 10 % menej, za tú najnabitejšiu 20 % menej. Zariadenie s 512 GB NVMe SSD, prémiovým antireflexným leptaným sklom, exkluzívnym cestovným puzdrom, exkluzívnym profilovým balíčkom do komunity služby Steam a exkluzívnym motívom virtuálnej klávesnice zaplatíte aktuálne 543,20 €.

A na záver tá najdôležitejšia informácia. Letný výpredaj potrvá až do 13. júla do 19:00 h.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -